Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnék annyi kalóriát...

Hogyan tudnék annyi kalóriát enni, amennyi kell? Egyszerűen sosincs meg.

Figyelt kérdés

1600kaloriat kéne ennem egynap. Egyik ismerősőm ilyen szakmába tanult, ezért ő szokott segíteni, hogy mindent jól számoljak. Viszont általaba napi 900-1000 között jön ki.

De ezen felül nem vagyok éhes. Reggelizek, eszek valamit 11-12felé, aztán 'ebédelek' 17-18fele.

Mindig is problémás voltam evésbe, mert mindig kihagytam egy csomót. Emiatt szedtem fel 10kgt.

Hogy tudnám rávenni magam a rendszeres evésre? Félek, hogy nem fogok fogyni.

(Napi 1 órát kardiozok.)



2023. jún. 2. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy valamit elszámolsz, vagy 120 centis 20kg-s ember vagy, ha 1000kcal-al nem fogysz, úgy hogy melle még kardiózol is.


Én az elsőre tippelnék.

2023. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elszámolsz/elszámoltok valamit, tutira.

Illetve hogy segít? Átviszed hozzá a napi kajákat, italokat és az ő konyhamérlegén leméritek, vagy ő van ott egész nap és méricskél neked a konyhamérlegen?

2023. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt nagyon nagy fogalom zavar van. :D


Azt állítod, hogy 900-1000 kalóriát eszel, és nem fogysz, viszont 1600-at akarsz enni.


Logikusan, szerinted, ha 900-1000 kalóriával nem fogysz, akkor 1600-zal majd igen?


"Mindig is problémás voltam evésbe, mert mindig kihagytam egy csomót. Emiatt szedtem fel 10kgt."


Ezt sem értem. Azért szedtél fel 10kgot, mert keveset ettél?


Ez a kérdés úgy káosz, ahogy van.


U.i.: Nem eszel 1000 kalóriát, mert különben 2 hét után a mentő vinne el. Sokkal inkább 2000+ lehet az az 1000 kalória:)

2023. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz úgy segíteni, hogy zavaros a kérdés. Fuss neki még egyszer.
2023. jún. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, ennek ugorj neki újra :D
2023. jún. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyvalami biztos ebben a kérdésben: rosszul számolsz.
2023. jún. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te 900-1000 kalóriával nem fogysz, akkor ott valami nagyon el van számolva.
2023. jún. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kihagytál egy csomó étkezést, emiatt HÍZTÁL 10 kilót, és most többet akarsz enni, hogy fogyj... Ahogy az angolok mondják "the math ain't mathing". Valahol valami nagyon nem stimmel, hisz a semmitől nem lehet hízni, mert ellentmondana a termodinamika törvényeinek.

Nem azt mondom, hogy direkt hazudsz, de valamit nem számolsz bele, figyelmen kívül hagysz, vagy valami ilyesmi. Érdemes lenne teljesen őszinte naplót vezetned mindenről, ami bemegy a szádba, akkor is, ha az víz, 2 falat sütés, főzés közben, felírni mennyi zsíradékot teszel az ételhez... mindent. Ha hízol, akkor több kalóriát viszel be, mint amire szükséged van.

2023. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!