Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Éhségroham mi az oka?

Éhségroham mi az oka?

Figyelt kérdés

Egész jól ment a diéta, de valahogy a munkahelyen éhesebb vagyok.

Itthon azért csak akkor eszek amikor akarok ott nem tudok csak úgy le ülni mikor kéne enni.

A másik most menszeszelek lehet az a baj, és egész nap fájt a fejem. Örülnék ha nem lennének ilyen falási rohamok túl sűrűn.


2023. jún. 7. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha falási rohamaid vannak akkor nem megfelelő a táplálék mennyisége vagy minősége amit beviszel. Ha valamit nagyon szeretsz de megvonsz magadtól az is okozhat ilyet. Ha szereted a csokit akkor érdemes hetente 3-4 alkalommal is enni, de ha régebben megettél mondjuk 1 tálbát akkor most egyél meg maximum 3-6 kockát belőle. Az bele fog férni a kalóriádba, nem vonod meg magadtól amit szeretsz így nem lesz ilyen falási rohamod sem.
2023. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Havi környékén normális. Én azt azzal küszöböltem ki, hogy rendes étkezés előtt ettem egy nagy tál zöldséget (van pár, amit kifejezetten szeretek naisként), vagy egy gyümölcs salátát, és utána ültem le rendeset enni. Nem biztos, hogy neked, vagy másnak beválik, de nekem kifejezetten jót tett ez ilyenkor. Illetve az étcsoki. Egyébként nem vagyok édesszájú, de havi környékén megkívánom, veszek egy tábla fekete csokit, és elnassolgatom, minden nap pár kockát.
2023. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ja, mensi környékén nálam is ez van, fel is vizesedek ilyenkor aztán 3 nap alatt lemegy.
2023. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

menses környeken enis csak csokit, feher kenyeret, edeset tudnek enni. bevizesedem es erzesre 5 kg-val nehezebb vagyok.

kulonben 165 cm 48 kg vagyok es sportos alkat. de olyankor nagyon szenvedek hogy csak tömnem magamj egesz nap.


aztan a munkahelyen ott a stressz-az pl nalam is be tud jatszani hogy ilyen szitukban elkezdek kajalni. Sot...az unalom is sajna :-/ ha epp nincs mit tenni azon kapom magam nassolok

2023. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

En is mindig hízok a munkahelyen

Otthon alig eszem, de a munkahelyen nagy erővel tör ram az éhség es folyton nassolnák édeset (pedig nem fizikai munka )

Mindig hízok ha dolgozom

2023. jún. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ, nem tudom mért de éhesebb vagyok bent, ez könnyű fizikai munka de inkább az hogy itthon csak nyugisabb. Munka után edzeni kéne de tegnap is haza értem, házi munka magamra jutott idő legkésőbb.

Utána fehérje. Eddig nem volt ennyire éhség roham remélem tényleg alakom szerű lesz

2023. jún. 8. 04:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Figyelj arra, hogy a munkahelyen pont eleget egyél és rendszeresen. Ha betartod, akkor nem jön rád a falásroham.
2023. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom próbálom tartani mert sokkal jobb ha eleget eszek és időkben.
2023. jún. 11. 00:00
 9/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok...miert kellett igy lepontozni? :-D
2023. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem én voltam, ezek a pontozások veszélyesek mert sokan csak szemétségből le pontozák a másikat.
2023. jún. 12. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!