Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kalóriaszámlálásnál működik...

Kalóriaszámlálásnál működik ez a módszer?

Figyelt kérdés
Ha nagyon kevés ételt teszek a mérlegre, akkor nem mutatja a súlyát, tehát kalóriatartalma is kimutathatatlanul kevés. Ha ilyen 0 súlyú adagokat eszem egyfolytában, akkor a szervezetem sem érzékeli és gyakorlatilag 0 kalóriát viszek be.

2023. jún. 7. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Értelemszerűen a biokémiát nem fogod tudni úgy átverni, mint egy pár ezer forintos elemes konyhamérleget, sajnálom.
2023. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát, hacsak nem egy levél spenótról van szó, amiből óránként eszel meg egyet, akkor gyakorlatilag nem 0 kalóriát viszel be.
2023. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Működik, ha ezt mondjuk 5 percenként ismételed. És csak digitális konyhamérleggel, ami 1-2 grammtól már mér.


Haladó módszer: ráteszel egy kiló lisztet a mérlegre, lenullázod, leveszed a lisztet, ráteszed a kaját. Ha kevesebb, mint 1 kg kaját teszel rá, akkor negatív számokat fog kiírni! Attól fogysz, ha megeszed :-)

2023. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3-as!

Nagyon jó ötlet,

látszik, hogy te értesz a dologhoz, köszönöm! Így fel tudom gyorsítani a fogyást.

2023. jún. 7. 22:21
 5/12 hosszúhajú ***** válasza:
25%
hu ezt lécci fejtsétek ki mert nem jött át hogyan lehet gyorsítani.
2023. jún. 8. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Székletből bármennyit ehetsz, fogyni fogsz tőle. A pisi hidratál!
2023. jún. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha én 5 percenként egy kocka csokit rakok a mérlegre és megeszem, attól lehet fogyni. Értem :D
2023. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7, egy kocka csoki kb. 7 gramm, még a kisebbek is. Bőven kimutatja a mérleg.


Ha fél gramm csokit teszel rá (fél gramm fölött egy jól mérő mérleg már 1 g-ra kerekít), az óránként 6 g, egy nap alatt 144 g, vagyis kb. 750 kcal (pont van egy csokis doboz az asztalomon, arról néztem az adatot).


Valószínűleg napi 750 kcal-lal fogyni fogsz. De ha a te mérleged csak 1 g-tól mér, akkor 1500 kcal-ra jön ki, valószínűleg azzal is. És ráadásul úgy számoltunk, hogy 24/7-ben tolod a csokit, nem alszol.


Ha szeretnéd kipróbálni, ajánlom a Spar sajátmárkás csokicseppjeit (a sütés-főzés hozzávalóknál találod, rózsaszínes doboz, Schoko tröpfchen felirattal). 3 db fél gramm, 6 db 1 gramm, egy doboz 100 g és 700 Ft volt, ha jól emlékszem.

2023. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 hosszúhajú ***** válasza:
100%
de attól hogy lemérjük még ugyanannyi kalória. volt egy régi tiktok vagy ilyesmi video valaki rátett a mérlegre egy darab chipset, semmi, oké, megette. rátette a következőt, oké, megint nem mutatott ki semmit, megette. és így tovább. és megette az egész csipszet végül. de ez csak poén, megzabált egy egész cipszet. eskü nem értem...
2023. jún. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9, igen, nyilván poénnak van szánva a kérdés, ahogy a válaszok nagyja is.
2023. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!