Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Normális dolog az, hogy 2-3...

Normális dolog az, hogy 2-3 év alatt lefogytam 28kg-t? Azóta örökös sanyargatás alatt vagyok pl nem eszem semmi nasit semmi édesség se cukros üditők csak ásványvíz! Körübelül féléve nem reggelizem!

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Az normális, hogy 2-3 év alatt fogytál 28 kilót, FELTÉVE, hogy volt rajtad 28 kiló felesleg.

Az nem normális, hogy nem reggelizel.

2012. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
90 kg voltam most 62 !
2012. aug. 8. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Magasság?
2012. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
2-3év? 36 hónap 144 hét és 1hét/1kg már eredményesen lehet fogyni, úgy, hogy nem szeded vissza. 3 év alatt ha megfelelően csináltad volna már fitness szimbólum lehetnél
2012. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem normális, ha így érzel. Ügyesen leadtál 28 kg-ot. Remélhetőleg megfelelően. Most már "csak" tartanod kell a súlyod. Igenis nagyon fontos, hogy reggelizz, mert ez a legfontosabb étkezés a nap során. Emellett napi 5x egyél, kis adagokat, és a fő étkezés mindenképpen meleg étel legyen. Sok zöldség, és egy kis gyümölcs. A cukros üdítőket nem baj, ha elhagytad, hiszen jobb egy pohár ásványvíz, mint egy pohár kóla... DE!! Azért ha megkívánsz egy pohárral nem fogsz rögtön 5kg-ot visszaszedni vele.


Az édesség fogyasztása ésszerű határokon belül beleilleszthető az étrendbe. Nem mellesleg, ha magad sütöd, akkor megválogathatod, hogy mit és milyen minőségben pakolsz bele.


És a sport! Ezt sosem hagyhatod el, hogy formában maradj. Rengeteg módszer van arra, hogy megmozgasd magad: futás, biciklizés, erősítés, fitness, kondi, úszás, kocogás...


Tehát összegezve: Légy büszke arra, amit eddig elértél, de ne hagyd, hogy ez megkeserítse az életed.

"Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra."

2012. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenekinek,főleg az utolsó kommentelőnek !!! :))
2012. aug. 8. 23:36
 7/8 anonim válasza:
Szia!megkérdezhetem miket eszel,iszol?édesség helyett mit eszel??hány éves vagy és fiú v lány?
2013. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én egy év alatt fogytam 16ot. És fog menni a többi is..

65 ről 49re.

Nézőpont kérdése.

Attól függ miért kényszerülté rá. Vagy evészavar vagy valami komoly problémád van. Akkor meg gyerünk dokihoz. De végülis minden esettben célszerű lenne orvoshoz fordulni.

2013. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!