Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyhatok ezzel? Vagy ne...

Fogyhatok ezzel? Vagy ne gyakrabban, de keveset egyek?

Figyelt kérdés
Többször eszem egy nap szerintem kevés mennyiséget, szóval nem igazán van beosztott étkezési menet, csakhogy ne legyek éhes. Na tehát ezeket eszem egy nap: 2tojás fehérje, 1mandarin(nagy), 2piros alma (kb. 400g), 1zsírszegény farmer joghurt, 1tk császárzsemle+salátalevél+1-1paradicsom&paprika szelet+ma volt kivételesen benne margarin, 6 rozsos abonett, 2db újhagyma. Megijeszt, h nem vagyok éhes, jól csinálok mindent? Pl. Nem voltam éhes 3 óra óta, és most ennek ellenére vacsoráztam, mert 6után nem szeretnék enni, igaz, h nem esett rosszul, és telinrk sem érzem magam, szal jól esett, de félek, h ez így nem jó..
2012. nov. 27. 18:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Jahm, és kihagytam a 3db paradicsomot. Talán még fontos lehet, h így osztom be: 7kor-2tojásfehérje+1alma+2db rozsos abonett; kb. 9-1alma; kb 3/4 10kor-a joghurt; kb fél 12-a császárzsemlés szendvics; kb. 3-egy mandarin; kb. fél 6-4abonett+2paradicsom+2újhagyma
2012. nov. 27. 18:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Ennél kevesebbet azért már tényleg ne egyél, így is elég karcsúnak tünt a menü. Nem szereted a húsokat? Nyugodtan ehetnél mondjuk csirkemellet, halat is, ha nem vagy vega.
2012. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szoktam, csak most egy napot írtam le :)
2012. nov. 27. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó az, amit csinálsz. Szálkásítás alatt(meg semmikor) nem kell éhesnek lenni. Nem akkor fogysz, amikor éhes vagy. Gyakran kell étkezni, 6-7 étkezés is simán belefér, így pörög az anyagcsere. Viszont egyél több fehérjét.
2012. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, így lesz :) Köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 27. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Késő van, nem is látok..

Mégis császárzsemlét és joghurtot látok. Fogyhatsz ezekkel, nem arról van szó hogy nem, de ha már jól eszel, fogysz, miért ne egyél tényleg jól, egészségesen?


Nagyon komoly érvek szólnak a gabonamentesség, tejmentesség mellett. Én persze nem mondhatom, hogy ezek a világ utolsó válaszai, válaszok minden betegségre, elhízásra, de mégis alapvetőek.


Zsemle és joghurt helyett (most komolyan, se fehérje, se zsír, csak CH és tejben lévő hormonok, kevés ásványi anyag.. azt is gátolja a zsemle lektin tartalma) miért esszük? Semmiért, megszokásból..

Hagyd el, egyél husit és zöldet inkább. Segítő szándékkal írom ám!



Csillám, lesz egy fórum, ahova nem az ország legnagyobb deietetikusait hívjuk meg (legalábbis eleinte nem) hanem az itt egybegyűlt válaszolók intelligensebb részét. Aki nem vallásos fanatikus updétes, hanem a tudomány és a gondolkodás embere. Na velük szeretnék egy tényleg komoly eszmecserét folytatni. Te elég náci vagy, ha érdekel akkor valamit jelezzél felém, mert eddig soha egy rossz szót nem szóltál (na ezért is tisztellek) pedig olyanokat írok, amiért szerintem bármikor lehülyézhetnél.

2012. nov. 28. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Harcmuves: Megtisztelő, hogy írsz nekem, de én nem vagyok élelmiszermérnök, vagy dietetikus, meg semmi hasonló. 14 éves hobbi testépítő vagyok, kicsit utánaolvastam ennek a témának, egy kicsit értek is hozzá. Néha feljövök ide osztani az észt az idióta fogyókúrákba kezdő dagadt nőknek, akik izmot akarnak varázsolni a zsírból. :D Ez a paleo táplálkozás cucc, amit képviselsz, nekem nem szimpatikus, de nem ugatok bele, mivel szart nem értek hozzá.(úgy, mint az itt válaszolók 99%-a) Még változhat a véleményem ezekről a dolgokról.
2012. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezért kéne beszélni, ha lesz időd.
2012. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!