Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elrontottam az egész fogyásomat?

Elrontottam az egész fogyásomat?

Figyelt kérdés
Már egy ideje diétázom úgy hogy este 6 után nem eszek semmit, reggelire ebédre mindent rendesen ami jól esik és néha napközben megeszek egy- egy kisebb csokit. Viszont most 3 napja ez a mikulásos időszak alatt szinte minden nap megeszem kb 400kalóriányi csokit. Holnaptól megint visszamegyek a koleszba ott folytatni tudom megint ezt az 5 után nem eszem semmit módszert, csak félek hogy ezzel a 3 nappal most fuccsba ment az egész, persze nem lehet meghízni ennyi nap alatt de eddig 10 kg-t fogytam és este abszolút nem is hiányzik a vacsi ezért remélem h ettől a 3 naptól most nem nagyon jöhetettek vissza jelentős kg rám. Vagy szerintetek elrontottam? Kérlek csak kulturált válaszokat írjatok! Köszönöm.

2012. dec. 9. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem omlasz össze attól, hogy csalódott vagy, hogy nem volt akaraterőd és zabálsz ezért még többet, akkor nyilván ha ezentúl sem viszel be túl sok kalóriát, akkor fogyni fogsz. A lényeg, hogy a kudarc ne még nagyobb kudarchoz vezessen. Mert van itt egy lejtő, amin el lehet indulni. Ok ettem egy csokit, akkor betolom ezt a másikat is, mert már úgy is mindegy. De akkor jöhet egy harmadik is stb. Soha sincs olyan, hogy most már mindegy. Meg is lehet állni.


Meg ne halogass. Hogy majd holnaptól. Ma se egyél amit nem akarsz.


Az egy jó módszer, ha elhalasztod a dolgot. Tehát amikor azt veszed észre, hogy csokit ennél gyorsan mond azt, hogy tíz perc múlva ha még akarod akkor OK. Bár ettől még azon kaphatod magad, hogy csak akkor jut ez eszedbe amikor már meg is etted.

2012. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem eszel 5 után, te szerencsétlen? Hogy 4-5, vagy több óráig éhezzen a szervezeted és lelassuljon az anyagcseréd? Vagy hét órakor fekszel le? Azt meg se merem kérdezni, hogy megvan-e a napi 5 étkezés, vagy testtömegkilogrammonként 2 gramm fehérje.
2012. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!