Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon elrontottam a "fogyókúr...

Nagyon elrontottam a "fogyókúrám"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje eldöntöttem, hogy fogyókúrába kezdek, hiszen a nyakunkon a nyár!

Hála az égnek (legalábbis elgondolásom szerint) csak egy kis felesleg jött fel rám, ami a derekamon és a hasamon található meg.

Eddig nagyon igyekeztem : Figyeltem a

- táplálkozásra ( napi 5x pici mennyiség, őlusz a megfelelő ételek)

- torna (csak fél órát enged az időm)

- és sok folyadék

Meg is látszódOTT az eredmény, viszont ma annyira sikerült romba borítanom ezt mind.. Egész jól indult a reggel:

- 1 kis bögre zsírszegény tej, plusz 1 evőkanák Fitness zabpehyel

- 15 dkg grillezett csirkemell, hozzá egy kis uborkával, plusz paradicsommal

- utána 1 zöld alma

- és most jön a rossz: egy kis bögrényi tészta, utánna meg annyira rámjött a "nassolhatnék", hogy elkezdtem ilyen Pilóta kekszhez hasonló ínyencséget enni, amiből egyre több- és több repeta lett. (hozzá tejet is ittam)

Azt szeretném kérdezni, hogy ezzel most nagyon elszúrtam a "fogyókúrámat" ?

- azt hozzátenném, hogy még ma tornázni is fogok, mégpedig hasizmot -

Előre is köszönöm!



2013. máj. 1. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem szúrtad el.

[link]

Itt is írják páran, hogy szoktak cheat napot tartani. :)


Ennyivel még nem rontottad el, simán belefér.

2013. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. máj. 1. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmit sem rontottál el. Nagyon ügyi vagy, hogy ilyen tudatosan táplálkozol és éled az életed, biztos, hogy megbízható vagy és az élet többi területén is ilyen összeszedett vagy.(legalábbis nemek ezek a tapasztalataim, nyugodtan cáfolj meg:)

Eszel mindent amire szükséged van és ez jó, egy kis keksz nem oszt nem szoroz főleg, hogy(gondolom) nem sűrűn eszel ilyeneket.

2013. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm az elismerésed, ez igazán jól esett!

Hát igen, nem sűrűn eszek ilyen "ételeket", de ma valahogy nagyon rámjött ez a "nassolhatnék".

Húh, megnyugtatott a válaszod, (meg persze az előző válaszolóé is!) és igen, amit leírtál az úgy is van, nagyon figyelek, és próbálok nagyon igyekezni, mert hatalmas öröm lenne nyáron egy feleslegmentes derékkal, és lapos hassal kezdeni a nyaralást!

2013. máj. 1. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!