Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez nagyon sok volt mára? Vagy...

Ez nagyon sok volt mára? Vagy a gyümölcs cukor? Mivel kertes házban lakok ezért sok gyümölcsfa van és mindig eszek róluk mikor elmegyek mellettük. =/

Figyelt kérdés

- Reggeli: 2 tojásból olaj/zsír minden nélkül rántotta 1 paprikával 1 paradicsommal 2-3 salátalevéllel.

- Ebéd: cukkini (130gramm) csirkemellel (50gramm) serpenyőben zsír minden ilyesmi nélkül.

- Ezen kívül:ezt nem mértem le de kb 200-300gramm meggy és 100-150 cseresznye 2-3szem málna (de lehet hogy kevesebb vagy több. :/) 1 alma 150gramm



2013. jún. 21. 23:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

ja és szülinapról maradt csokis piskótás gyümölcs darabkás torta oldalán marcipán de azt neme ttem meg (fél szelet max 50-60gramm) és 1 kekszes süti (max 50gramm)

szerencsére már nincs több így nem eszek már sütit:D

2013. jún. 21. 23:50
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A reggelim több ennél, nem lesz tőle semmi bajod. :)
2013. jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
és az nem baj hogy ennyi gyümölcsöt ettem? vagy azt lehet bátran?:D
2013. jún. 22. 00:04
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyed nyugodtan! :) Ilyen nagy melegben jobban esik mint egy pörkölt :D
2013. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, meg ugye nem mindennap eszel ennyit, ha egy héten egy nap többet eszel attól nem lesz semmi bajod. :)
2013. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vészes mennyiségű gyümölcs, s szezon van :)

Az ebéded elég sokkoló számomra, hány kalória az, 65?

S persze nagyon hiányzik az étrendedből egy igen fontos makrotápanyag, a zsír. Ha a tojás nem lenne, csak nyomokban lenne benne, de persze a tojásban is kevés van.

2013. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hát az biztos :D

rendben, köszönöm a válaszokat :)

2013. jún. 22. 00:16
 8/13 A kérdező kommentje:

hát tudom hogy nem sok az ebéd de 130gramm kb egy negyed cukkini volt amit nagyon szeretek így szinte azzal jól laktam :D

de sajnos utána ott volt a süti tehát behoztam a kalóriát megint :( :D

2013. jún. 22. 00:18
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az éhezéshez pont elég.
2013. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én nem akarok beleszólni az étrendedbe, hiszen azt eszel, annyit és amennyit szeretnél, de a véleményemet elmondom, ha nem baj :)


Szerintem rettentően keveset eszel és ez nem fog örökre így maradni, hisz biztos nem fogsz egész hátra lévő életedben "koplalni". Ezzel csak annyi a baj, hogy ahogy visszaállsz a normális mennyiségű étrendre egyből vissza fogod hízni, amit lefogytál!


Véleményem szerint felesleges hülyeség különböző fogyókúrákat kipróbálni. Egy a lényeg: Ne egyél fehér kenyeret(helyette teljeskiőrlésűt), ne egyél tejcsokit(helyette étcsokit reális mennyiségben) és ne üdítőket, energiaitalokat igyál, hanem egyszerűen VIZET!


Ha ezeket betartod, tuti, hogy nem lesz gond az alakoddal :) /Személyes tapasztalatból mondom!/

2013. jún. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!