Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akik voltak dietetikusnál, mi...

Akik voltak dietetikusnál, mi a tapasztalat? Kaptatok étrendet? Sikerült fogyni? Mit mozogtatok mellé?

Figyelt kérdés
bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok. Köszönöm
2013. szept. 19. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Megmondták hogy enni kellene tejtermékeket, és nyugodtan egyek krumplit. Mondtam hogy én nem kérek, és tisztában vagyok vele hogy igazából nincs semmi szükségem rá. Aztán volt viszlát.


Volt jobb tapasztalatom is, de akkor nem én mentem tanácsot kérni, az egy beszélgetés volt.


A dietetikusokat még mindig kalóriamérleg szerinti táplálkozásra nevelik, és persze abban a hitben élnek hogy keményítőt kell enni, mert hogy az fontos, ez persze így egyáltalán nem igaz, tehát ők egy letűnőben lévő kor, és letűnő elméletek élő képviselői.. Mit is várnál tőlük..

2013. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nem az a probléma, hogy menj vagy ne menj, hanem hogy melyikhez.

Mindenképpen segít végiggondolni azt is, amire te már lusta lennél, vagy nem vallanád be magadnak.

Ha jó, akkor nem fog eltérni nagyon a megszokott étrendedtől, de mégis ad támpontokat. Ha jó az étrend, két héten belül fogynod kell. (meg ha be is tartod)

Másik: nem a fogyással szokott gond lenni, hanem a visszahízással. Az utolsó adatok szerint, amiket láttam, majdnem százszázalékos az ötéves visszahízás...nem nagyon biztató.

2013. okt. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A jó dietetikus elmondja mit, hogy csinálj. Ad alternatívák a te igényeidnek megfelelően, hogy minél kevesebb lemondással járjon számodra a fogyókúra. Ha odafigyelsz és betartod, akkor sikerülni fog, ha nem akkor sajnos nem. A céljainkért tenni! Sok sikert!
2013. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!