Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha a napi kaloriaszuksegletem...

Ha a napi kaloriaszuksegletem ahhoz hogy sulyt tartsak 2100, fogyashoz pedig 1600kaloriat kell megennem (kiszamoltam az orvoslexikon oldalan), akkor ha nem is eszek 1600kcal-nal tobbet, plusz heti5-6x sportolok neem fogok visszahizni?

Figyelt kérdés

akkor sem, ha becsuszik 1-1csoki, vagy valami egeszsegtelen az 1600on belul?


amugy nem vagyok egy vaskos, ellenben tavaly ilyenkor 5kiloval nehezebb voltam...

formasodni szeretnek inkabb, na meg felsotestembol azert van meg minek leolvadni...alma alkat vagyok :/


koszonom!


2013. okt. 31. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a visszahìzástol félsz, akkor gondolom arra gondolsz, miután lefogytál. Sport mellett akkor 2100 nál is többet kène enned, hogy ne fogyj. Ha fogyò alatt csùszik be, akkor se. De ennyi sport mellett nyugodtan mehet 1800 is. Bár attòl függ mit sportolsz. Na meg a kaja minősège se mindegy..
2013. okt. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sport:

heti 3-4x futok 30-40perceket

heti 2ropiedzes-1lightos azoncsak jatszunk kb masfel oras, meg egy erositos edzes(2kor 6-8allomasos erosites)

na meg elszoktam jarni heti egyszer tornazni


kaja

hmm..feher kenyer helyett teljes kiorlesut eszem de max heti 3-4x reggelire egy szendvicskent

parolt zoldseg nagyon sok

nyers zoldseg vacsira

naponta 2alma delelott

cukrot kiiktattam amennyire csak tudtam helyette edesitoszert hasznalok

tejet delelottonkent szoktam inni/enni..natur lapitott zabpehelyhez, vagy extrudalt kolesgolyohoz

sovany hus(csirke foleg parolva, keves olajon sutve bor nelkul)

keves rizst, krumplit eszem



na meg reggelire nem nagyon tudok lemondani a 3in1kavemrol tejjel

csokit is igyekszem csokkenteni, de napi 2-3kockat mostanaban megengedek magamnak(milka csokibol) ebed utan, vagy reggeli nelle.

2013. okt. 31. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a célod elérése után nem állsz vissza a régi életmódra, akkor nem hízol vissza. A kevesebb kalóriával és plussz sporttal már majdnem napi 1000 kcal a kalóriadeficit, ami bőven elég a fogyáshoz, ha keményen sportolsz, akkor még kicsit többet is vihetsz be, de 1600 alá nem kell menned. Néha csoki is beleférhet, de ne vacsorára, hanem délelőtt vagy kora délután és ne szaladjon el a ló. Szóval ne egy táblást vegyél, hogy azt beosztod a hétre, mert lehet, hogy nem tudod megállni. Én úgy vagyok vele, hogy elkezdeni nehéz, de ha már elindul a fogyás és a diéta, jönnek az eredmények, akkor már nem is kívánom a csokit és "szemét" kaját, hiába kínálgatják. Sportolni viszont nyilván nem csak ilyenkor kell, hanem egész életen át, még ha nem is heti 5-6-szor.
2013. nov. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!