Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ettől hízok?

Szerintetek ettől hízok?

Figyelt kérdés
Ma voltunk az álomsütiben, ahol ugye cukor nélkül és szénhidrátcsökkentett lisztből készítik a sütiket, és én megettem egy málnás tortaszeletet. A weboldalon és a tortaszelet előtt lévő papiron az állt, hogy 50 valahány kalória, ami bőven belefért a kalória bevitelembe.Vettünk elvitelre is sütit, egy fekete erdő tortát, ami 61 kcal ha jól emlékszem, holnap uzsonnára be is fér, nem lépem túl az 1200 kcalt, de mégis, nem lesz ez így sok? mármint két egymást követő napon bűnözni? nem fogok ettől felszedni?

2013. nov. 30. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak kalóriát számlálsz, akkor ennek így nem sok értelme van...Mellesleg a szénhidrát csökkentett liszt olyan, mint halottnak a csók, tök értelmetlen, főleg, ha ugyanúgy fehér lisztből készült.

Ettől függetlenül két kis sütitől a mérleg nem fog egyből többet mutatni, ha ez téged megnyugtat...

2013. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem felejtsd el a sütik minden formáját...egy idő után talán már nem is fog hiányozni.
2013. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez így nem jó.


1. miből vannak ezek a sütik?

2. 1200 kcal-t eszel? És amikor ehhez alkalmazkodik a szervezeted, akkor mit fogsz, 1000 kcal-t eszel?


Ha ilyen keveset eszel, akkor mindenképpen tápláló ételeket kellene enni. Istenem pofozzák már meg 6 milliószor azt, aki kitalálta ezt a kalória dolgot..


Neked meg nem lesz bajod a süteménytől. De az 1200 kalóriás kalórialimittől bizony igen.

2013. dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez sima pénzlenyúlás, kérdező! Ha valameddig fogysz is, az izmodból fog lemenni, aztán zsír formájában kéredzkedik vissza rád.
2013. dec. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!