Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi a nagyobb bűnözés egy...

Mi a nagyobb bűnözés egy diéta alatt? A cukor, tej (mondjuk egy joghurt, ízesített kefír) vagy ha eszem pl. egy szendvicset?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta diétázom, de az elmúlt héten nem bírtam ellenállni egy-egy joghurtnak, kefírnek. Viszont se kenyér, se tészta, se krumpli. Natúr húsokat eszem, felvágottat, sajtot zöldséggel, gyümölcsökkel. Nem okoz visszahízást ha idáig nem ettem és most néha megesik, hogy megeszem belőlük egy kis mennyiséget? max 1500 kalóriát viszek be egy nap, heti 3x futok, a többi napon kis otthoni torna... 173/54 L26
2014. jan. 24. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy gond ha olykor becsúszik 1-1 joghurt, kefír. Bár ha már tejtermék, akkor én inkább a sovány túrót javasolnám.
2014. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!