Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem engedik, hogy kihagyjam a...

Nem engedik, hogy kihagyjam a vacsit. Emellett azért fogyhatok? Eddig kihagytam a vacsit és fogytam négy kilót. Nem fogom visszahízni, ha most rendesen eszem?

Figyelt kérdés

Kórházi koszton vagyok:

reggeli: 2 zsemle, 2 szelet pulykamell sonka, 1 kis dobozka vaj

ebéd: többnyire valami főzelék főtt hússal, vagy rizs zöldségekkel és csirkehússal, húsleves

vacsora: ugyanaz kb., mint a reggeli


2014. márc. 17. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon helyes, hogy nem engedik kihagyni. Neked se kellett volna korábban.

Lefekvés előtt 3 órával KELL utoljára enni, különben túl sokáig éhezik két étkezés között a szervezet és ez LASSÍTJA a fogyást.


Egyébként: ha tudod, kérd a cukrosoknak szánt kímélőbb menüt! Általában meg lehet beszélni a nővérkékkel, hogy azt rendeljék.

De egyébként is inkább fogyni szokott az ember a kórházi koszttól (mert szar és nem eszi meg mindet), mint hízni.

2014. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Részvétem :(


Aki kiszolgált helyzetbe kerül a betegségügyben, azzal jó dolog ritkán történik..


Vajon miért írom annyiszor az egészséges táplálkozás, edzés és az emberek erejének fontosságát.. hát azért, mert különben kicsinálják az embert.


Kórházak olcsón fognak kihozni szénhidrátban dús kaját. Minimum gluténos, adott esetben tejjel terhelt ételeket fognak adni. Miért? Mert ez az olcsó és mert ez kellőképp káros is.

2014. márc. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!