Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalória van egy bögre...

Mennyi kalória van egy bögre rizsben?

Figyelt kérdés

Lemértem, hogy a bögrébe űrtartalma 250 ml, de ez azt jelenti, hogy 250g rizs fért bele?


Azt tudom, hogy 100g rizsbe kb 130 kalória van, csak azt nem tudom, hogy hány g rizst főztem.


2014. ápr. 13. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Van konyhai mérleged?

Ha igen mérd le mennyit tettél a bögrébe.

Először a bögrét mérd aztán bögréstül a rizst de a mai mérlegek le nullázódnak ha valamit már bekapcsolás előtt ráteszel.

A kalória bázisba meg be tudod írni hogy hány grammot ettél és kidobja a kalóriát.

2014. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, pont ezért is kérdeztem, mert amúgy ki tudtam volna számolni.
2014. ápr. 13. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs benne sok. Így jóval meglepőbb, hogy mégis mennyire nagy inzulinválaszt tud okozni egy kis bögre rizsecske is. Hihetetlen, nem csoda hogy könnyű elhízni, hiszen egy kis rizs az semmi szinte. Mégis egy egész étkezés utáni hormonális állapotunkat és a táplálékunk hasznosulását képes átalakítani..
2014. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!