Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi történik ha megettem...

Mi történik ha megettem délutánra az az napi 1300 kalóriámat mert rosszul osztottam be és éhes vagyok utána és nem eszek többet aznap akkor is raktározni kezd a szervezetem mert éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Vagy nem mert 1300 kalória meg van.

Vagy igen mert éhes maradtam?



2014. ápr. 13. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Miből állt az az 1300 kcal?

Amúgy az elég kevés...

Zöldséget/húst/halat/túrót nyugodtan ehetsz még, esetleg tojást.

2014. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ennék szolidan (vagy nem szolidan, éhségérzet függvénye), 1300 kalória nagyon kevés, nem tudom azon mi a csudát lehet raktározni, ha nincs brutálisan lelassulva az anyagcsere, az én testem nem tud raktározni, ha sokkal kevesebbet kap, mint amit elhasznál... Étellel működik, fotoszintetizálni nem tud.


De ha nagyon rá vagy kattanva a számokra, mozogj és egyél :) SOKKAL jobb érzés, legalábbis nekem az :)

2014. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem reggeliztem

Ebédre 20 dkg rizst és 3 kanál csirke pörköltet tejfölös habarással és 1.5 dl sárgaborsó levest.

Délután 3dl sárgaborsó levest.

Egész nap 3 pohár gyümölcs teát

2 pohár tejet ittam.

Ez volt 1300 kalória.

2014. ápr. 13. 17:44
 4/8 anonim válasza:
Egyél olyasmit, ami telít, de nem hízlal: paprika, paradicsom összevágva kockákra, egy kis uborka. de ne ess abba a hibába, hogy elhatározod, hogy akkor ma már nem eszel semmit, de este 9-kor nem bírod tovább és jól bekajálsz... :/
2014. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tojást ehetek?
2014. ápr. 13. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Csinálj a fehérjéből rántottát, egyél hozzá paradicsomot, paprikát.
2014. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kezd raktározni.


Azoknak raktároz a szervezetük, akik búzát esznek, cukrot vagy tejet. Sok szénhidrátot (magas az inzulinszintjük) vagy autoimmun gyulladás van a testükben.

2014. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hajajj. Csak most olvasom, miket ettél. Az ételekbe nem kívánok belekötni, ehettél volna rosszabbat, de ez az összeállítás... Nekem brutálisan hiányozna a zöldség, túlságosan szénhidrátosan ettél s hát tej és keményítő intenzív adagolása mellett szükséged is lehet a kemény kalórialimitre, ezek tipikusan nem a súlycsökkentés irányába hatnak.

A tegnapi napnak már vége, de ez általános tanács: Tojást simán ehetsz, sárgájával, mert az a finomabb és gondolom értékesebb is. Nyers zöldséget ajánlok hozzá, főleg ilyen nap után, nem tudom, a mai zöldségekben mi van, de remélem, némi vitamin igen. Főleg, ha mondjuk magad csíráztatsz magokat vagy neveled a zöldségeket (nekem március óta friss sóskám van, s mind az enyém, mert a párom nem bírja az ennyire savanyút :D ő a retekcsíráért és a snidlingért van oda).

2014. ápr. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!