Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hétköznapokban 900-1000 a...

Hétköznapokban 900-1000 a kalória bevitelem. Nagy baj ha a hétvégén több?

Figyelt kérdés
Pl.: hétfő-től péntek-ig ugye jól elvagyok a kevesebb kalóriával, de hétvégén többet eszek. Nem sokkal "csak" maximum 200-300kalóriával. Ez baj? Természetesen ezeket plusszokat nem édesség takarja, hanem mondjuk rántott húsok, gombák. És több sajt és túró (azaz fehérje) bevitel. Ez problémát jelent? Persze ezek mellett rendszeresen mozgok. Eddig napi 35-40 percet kickboxoltam súllyal a kezemben, mostanában ezt inkább kezdi át venni a szoba biciklizés (40 perc), mától emellé pedig elkezdek még futni is (heti 4x 45-60perc kb...)
2014. ápr. 26. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Azon jót nevettem, hogy kickboxoltál súllyal a kezedben :D


Azért egy kesztyűnek nincs olyan nagy súlya.. És győztél?


900 - 1000 kcal nagyon gazdaságos, Te tényleg ZÖLD vagy, kedvellek!


Ha minőségi élelmiszereket eszel, akkor nem kell sokat enni, hiszen nem viszel be fölösleges kalóriákat csak amik a tényleg szükségesek. Az sem baj, ha hétvégén többet eszel, mivel a normális kalória bevitel még mindig alsóhangon is 1500-2000 kcal.

2014. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi kalória mellett, nem hinném, hogy elhíznál... Mert a szerinted bűnös hétvégeken is alig eszel... Én is ezt csináltam régen, hát meglett az eredménye...
2014. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bemelegítes sullyal a kezemben:DD bocsi az lemaradt... Amúgy köszi a választ:)
2014. ápr. 26. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyobb "bajnak" tűnik, hogy ilyen keveset eszel, de ha jól érzed magad így s nemcsak magadra kényszeríted (bár sokaknak elég jó az önszuggesztiójuk, nem Rólad beszélek, hanem akik váltig állítják, hogy mondjuk napi 400 kalóriánál képtelenek többet enni, annyira tele vannak), én biztos nem szólok bele, főleg, ha odafigyelsz, mit eszel, mert ha keveset és rosszat eszik az ember, akkor tuti hiánya lesz bizonyos tápanyagokból. De persze az se mellékes, mennyi ideig csinálja az ember ezt.

A fogyásra gyakorolt hatáshoz nem értek, csak abban vagyok biztos, hogy a bűvös száémként emlegetett 1200 kalória, mint kötelező minimum nyilván nem fix érték, hanem sok tényezőtől függő egyedi dolog.

2014. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi mozgás mellett napi 900 kcal? Majd ird meg, hogy mikor estél össze vagy zabáltad fel a hütőt...
2014. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy fenyeget az össze esés:D rendesen eszek egyébként mondom húsokat, minimális tésztát. Nem éheztetem magam... Egyszerűen csak mértéket tartok és nem érzem magam éhesnek. De figyi ígérem, ha mégis össze esnék, az lesz az első dolgom, hogy neked írok;) köszönöm mindenki válaszát! :)
2014. ápr. 26. 13:04
 7/7 anonim ***** válasza:
De édes! Az ájulás szélén is ránk gondolna, és írna! Egyem a pofidat, nem lesz semmi bajod, anyuci megengedi!
2014. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!