Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ma megettem 800 kalóriát...

Ha ma megettem 800 kalóriát és szobabicikliztem 26percet és 25 perc norbi ducitonáztam akkor ha ezt napi szinten folytatom beindul a fogyásom?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:

800 kalória egyrészt k*va kevés másrészt megvolt a kellő fehérjebevitel?


A ducitornát hagyd a fenébe.


Heti 3-4 alkalommal biciklizz 45 percet.

2014. máj. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És van még olyan aki azzal a szerencsétlen Norbival duci ugrálgat? XDDD Hát ezt nem hiszem el :D
2014. máj. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
El vagyok hízva a mozgás szegény életmód miatt eddig sem ettem sokat ,de (gondolom én ) a mozgáshiány miatt hiztam meg.Gondoltam jó megoldás ha kevesebbet eszem és tornázok.:)
2014. máj. 2. 19:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen csak bemelegítek Norbival mikor kicsit jobb lesz az állóképpeségem akkor váltok keményebbekre is.Amúgy nem értem miért kell mindenbe belkötni.
2014. máj. 2. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert az szó szerint csak ugrál :( Talán Norbitól még Réka is jobb.
2014. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
konkrétan milyen adataid vannak? cm/kg/év?
2014. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ettől nem fog beindulni a fogyásod, csak lelassul az anyagcseréd és max. 1-2 hét múlva, amikor már teljesen legyengültél, elment a kedved mindentől, nincs erőd felkelni sem, nemhogy sportolni, feladod (hacsak nincs valami súlyos étkezési zavarod, és akkor ez átcsap anorexiába), és jól bezabálsz, igazából nem is kell olyan sokat enned, csak egy normál adag is elég, a megkínzott vészüzemmódba kapcsolt szervezeted pedig rögtön megörül a kajának, és mindent elraktároz belőle zsírként, kisajtol belőle minden egyes kalóriát, amire normál esetben ügyet sem vet.

És ennek köszönhetően pár nap alatt a dupláját fogod visszaszedni annak, amit leadtál.

2014. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat az adataim 23 éves 157cm 75kg
2014. máj. 2. 21:12
 9/10 A kérdező kommentje:
ja és lány vagyok :)
2014. máj. 2. 21:12
 10/10 magdi55 válasza:
Szia!Én úgy tudom,hogy az ízületek védelme érdekében másnaponta"tanácsos megterhelőbb mozgást végezni.De azt rendszeresen!Lehet a hosszt lassan emelni,a szobabicikli nehézségét emelni/térd!/Amíg nagyobb a súly,gyors gyaloglás a célszerű/sietős/,amit majd a kocogás válthat..Jó még a nordic walking,ami nem terheli meg az ízületeket.Érdemes azért szakembertől pár órát venni,mert úgy hasznosabb.Mindig bemelegítünk és a végén nyújtunk!!A kalóriát az első időben 30-as glikémiás indexű ételekkel lehet szabályozni. Neten megtalálhatók.Ha van lehetőség,az úszás is hasznos.De tudjuk,a láb mindig kéznél van és ingyen van:)Én vacsi után gyalogolok kb 40percet/jobb híján:)nordik és szobabic.Lényeg:valamit minden nap tegyünk és ne adjuk fel:)))64 éves vagyok,160/59kg most ez +2kg..de figyelek-az első 2-3kg,nál indulni kell:))))Szép napot!
2015. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!