Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem hülyeség hízáshoz is...

Nem hülyeség hízáshoz is kalóriatáblázatot használni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, a hülyeség az, ha csak kajával akarsz hízni ...sport + tömegnövelő étrend a megoldás
2014. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igencsak különleges vagy. Nem sokaknak jön be a toka meg az úszógumi.
2014. jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

nem hülyeség

2# válaszoló: nem gondolsz arra, hogy esetleg sovány?

2014. jún. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

#3 Nem gondolsz arra hogy a zsír akkor is zsír ha most sovány? Hasra, combra, tokára, úszógumira fog rakódni. Azt hiszed zsírtól lesz formás, feszes alakja? Egyáltalán nem. Ugyan olyan sovány marad majd csak egy kicsit lötyögős is lesz mellé. Mint egy teleszart búvárruha.


Ha valaki sovány edzeni kell és felépíteni egy jó alakot, nem zsírosodni.

2014. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
hát pedig a #2-esnek nagyjából igaza van, ha csak nem extrém sovány és ténylegesen fel kéne vinni a testzsírszázalékát valami normál eredményre, akkor bizony izmot kell magára szednie, nem zsírt
2014. jún. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Viszont izomhoz UGYANÚGY enni kell! Nem lehet izomtömeget sem növelni pluszkalória- (és leginkább fehérje)bevitel nélkül!
2014. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez igaz, viszont nem mindegy, hogy mit eszik és hogy mennyi sport van mellette
2014. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazából nem én vagyok az alany,hanem egyik fiú ismerősöm.

Elég sovány,konkrétan minden csontját látni,és a húga így próbálja hízlalni.Szerintem azért hülyeség mert az ember akkor hízik meg ha "elengedi magát" nem akkor ha kiszámolja hogy hoppá,most egy kicsivel többet ettél a szükséges napi bevitelnél,mostmár jó lesz.Úgy értem miért állítson az ember be egy határt egy olyan értéknek ami akkor növekszik a legjobban ha csak...hagyja hogy zabáljon a semmibe figyelem és számolgatás nélkül.

# 2: Ne ítélj ilyen elhamarkodottan,mi lett volna ha ezt a kérdést(vagy ilyesmit)egy az életéért küzdő anorexiás tinédzser teszi fel,aki próbálja helyrehozni a lelki és fizikai valóját is,éééééés most írtál egy megjegyzést arról hogy a zsír gonosz,ééés ott repül a gyerek önbizalma ki az ablakon,éééés megint nem eszik semmit.

2014. jún. 10. 03:33
 9/10 anonim ***** válasza:

"akkor hízik meg ha "elengedi magát" nem akkor ha kiszámolja hogy hoppá,most egy kicsivel többet ettél a szükséges napi bevitelnél,mostmár jó lesz"


Ebben tévedsz. Mert a nagyon sovány, kákabélű embereknél, akik meg vannak győződve arról, hogy ők "képtelenek hízni", bizony ez egy REMEK megoldás!


Ezt alkalmaztuk ott is, ahol dolgoztam.


Az oka, hogy az ilyen emberek nincsenek tisztában vele, hogy mennyit is kell enniük ahhoz, hogy hízhassanak.


Az ő "zabálásuk" mellett egy normál étkű ember ÉHEN VESZNE!

Ezért bizony mérik, számolják egészen addig, amíg ki nem alakul a "szemmérték". Amíg rá nem állnak arra, hogy mennyit is kell (és mit) ahhoz, hogy (egészségesen) hízzanak és később mennyivel tudnak súlyt tartani.


Ugyanaz, mint a fogyókúránál, csak fordított módon.

2014. jún. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hmmmmm van benne valami.Tanultam valamit ma is :D

De a lány szerintem akkor is hülyeséget csinál,mert volt hogy a srác még este enni akart valamit a húg meg megtiltotta neki,merthogy már bevitte aznapra a megfelelő mennyiséget -_- ...

2014. jún. 20. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!