Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 40-perc szobabiciklizésse...

Napi 40-perc szobabiciklizéssel, és a vacsora kihagyásával fogyhatok? Váltott vagy folyamatos tempóban tekerve hatásosabb?

Figyelt kérdés
24-éves vagyok (nő),78-kg. Általánosban "mozogtam" utoljára.De ott sem vittem "túlzásba". Az étel adagokat csökkentem.3liter vizet iszok kb.

2014. jún. 23. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de nem valószínű. A kajálásban van a titok.
2014. jún. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Árulod már el nekem, mi a búbánatért kell kihagyni a vacsorát??????????

Egy kis főtt vagy párolt csirkemell, salátával (paradicsom, uborka, zöldsali vegyesen) méééér nem fér bele????? Estére????

Nehogy azt mondd, hogy este 6 után nem eszel, mert...!!!


Adok 3 tanácsot, ha megfogadod jó, ha nem, nekem úgy is jó:


1. számold ki a saját kalóriaszükségletedet és azt, hogy mennyi kalóriát vigyél be, ahhoz hogy fogyj ( www.kaloriabazis.hu ez segíthet a számolásban)

2. vigyél be több fehérjét, mint ami a napi kereted. Ezt a keretet is megmutatja az ajánlott oldal. Fehérjét csirke és pulykamellben, marhahúsban találsz a legtöbbet (100g csirkemellben van kb. 30g fehérje).

Valamint kevesebb szénhidrátot, mint ami a napi kereted. Abból is lassan felszívódó szénhidrátot inkább, mert az nem dobja meg annyira a vércukorszinted (ilyen pl. a zab, zabpehely, főleg a teljes kiörlésű)

3. igen, igyál sok vizet, alacsony nátrium tartalmút, mert a nátrium visszatartja a vizet, ami neked most nem jó. Ellenben jó, ha sok kálium van benne (sok kálium van a paradicsomban is pl.)

Mozgásnak lehet például bicikli, szobabicikli, futás, kocogás, gyors séta, mindenképpen olyasmit, ami közepes intenzitású és folyamatos terhelést ad, mert ez égeti a zsírt jobban. Mozgás után pótold a fehérjét és a vizet -de csak azt -, hogy ne izomból fogyj hanem zsírból.


Én, mint mezei futóbolond ezt tudom neked tanácsolni. Majd jönnek az okosok és kiigazítanak, ha valamit nem jól mondtam.

2014. jún. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kőszi az eddifi válaszokat.A vacsit úgy értem hogy lefekvés előtt 3órával már nem eszek.(Pont éhes vagyok 3-óra elteltével)
2014. jún. 25. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!