Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A répát és a borsót kerüljem...

A répát és a borsót kerüljem diéta alatt?

Figyelt kérdés
Szálkásítani szeretnék, és köretnek keresek valamit a csirkemell mellé. A kukoricát már kilőttem, de most olvastam a shop.builderen, hogy érdemes ezeket is elkerülni, azt hiszem, mindkettőt a cukortartalma miatt. A sárgarépa 4,7, míg a borsó 5,7 cukrot tartalmaz 100 grammonként. Az olyan sok lenne? Én úgy csinálnám, hogy vagy csak az egyiket, vagy csak a másikat vagy fele-fele arányban enném a csirkemellhez őket(200-250 grammot mindig). Az nagyin vészes? Milyen zöldségeket tudtok, amik könnyen beszerezhetőek(mondjuk piacon vagy zöldségesboltban), és diéta alatt szabadon fogyaszthatóak?

2014. júl. 19. 08:55
 1/2 emma69 válasza:
100%
Azt mondom hogy ha mértékkel eszel mindent lehet, szerintem az uborka kiválló, hisz szinte csak víz, és nem hinném hogy pont a borsó vagy a répa tenne keresztbe a szállkásításban, inkább az szokott történni hogy az ember túl sok mindent megvon a szervezettől, ami kéne oda, aztán jön a minőségi éhezés. Szóval komolyan mindent egyél, zöldség,gyümölcsből minden mehet, a banán is nagyon fontos!, sajnos nemrég történt meg a környezetemben egy lánnyal hogy leállt a szive, először nem is tudták mi a baj, kiderült hogy a fogyókúrára vezethető vissza minden, káliumot kezdtek nyomni bele, rengeteget, és mostanra úgy van hogy bár eszméleténél van de beszélni nem tud.
2014. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a csirkemell-zöldség kombót alkalmazod, nem hiszem, hogy a répán és a borsón fenn kéne akadnod. Persze, lehetne szénhidrátminimalizálni, sok zsírral, de az egy másfajta diéta. Valamit enned kell, s a csirkemell vagy az uborka/brokkoli kalóriatartalma elég szánalmas (az utóbbiakból ehetnél 2 kilót is, de akkor nem állsz jobban, mint a borsóval vagy répával, csak több lesz a térfogat, de ami pl. engem illet, az nem laktat).

Szerintem egyél annyi és olyan zöldséget, amilyen és amennyit kívánsz. A csirkemell-zöldség kombó számomra már akkora hősiesség, sok zsír nélkül pedig olyan visszafogott, hogy nem tartom értelmesnek a felesleges aszkétizmust.

S ha van elképzelésed, hogy mennyi szénhidrátot egyél naponta s ezt betartod, ki szólhat bele, hogy ebben répa van vagy egyéb? Eh.

2014. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!