Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha fogyókúrázom és nem vagyok...

Ha fogyókúrázom és nem vagyok éhes mondjuk 3 óra elteltével az előző evés után, akkor is egyek? Mert elvileg 3 óránként kéne.

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
egyél
2014. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem eszem, ha nem vagyok éhes, de nem is hiszek benne, hogy kellene. Ha valaki az a típus, akinek egyszerre sok kalória kell a jóllakáshoz, annak nem is való a napi sok evés...
2014. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy éhes, ne egyél. Elrontanád vele a természetes jelzést a tápanyaghiányról, és már megszokásból ennél, amikor nem is kellene.
2014. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, kb. 3 óránként ideális enni, ezzel tartod fenn a megfelelő anyagcserét. Egy idő után hozzá fogsz szokni, beletelik egy-két hétbe, amíg "átállsz", de hidd el ezzel csak jót teszel magadnak.
2014. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen. Ha nem eszed meg azt a kevéske előrelátott adagot, 6óra múlva majd nem lesz elég a következő adag.

Kicsit rá kell álni..

2014. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 3-4 óránként való evés egy még mindig szénhidrátfüggőségben tartott szervezet vakvágány megoldása, amivel nagyjából jó súlyban lehet tartani a szerencsésebb alkatúak egy részét. De hogy ideálisnak nem mondható az biztos, max még egyelőre nem gázosnak. Én olyan étrendet alakítottam ki magamnak, amivel csont nélkül el tudok lenni akár 12 órát is evés nélkül, de játszottam már 18 órával is tesztként. At étrendet tartani is tudom, szenvedés és hiányproblémák nélkül. Minden már meglévő, általában 50-60 évesekre jellemző tünetem felszámolódott, plusz csökkenő exponenciális ütemben 1 év alatt normálizáltam a súlyom, ami azóta teljesen megállt, túlfogyás nélkül, az utóbbi 2 hónapban. Ma a fogyókúrák 99%-a 1-5 féle alapvető szarvashibától szenvednek, amit most nem részletezek, de a zsírkérdésen lehet a legjobban röhögni.
2014. aug. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!