Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Már vagy két hónapja diétázok...

Már vagy két hónapja diétázok és már egyre jobban kívánom az édességet. Egyre többször gondolok kívételes napra és az meg is lesz és utána miután tele zabáltam magam bűntudatom lesz. Ma is így volt. (többi lent)?!

Figyelt kérdés
Kérlek szépen titeket hogy mondjatok tippeket hogy ne egyem túl magam kallóriában valamint ne gondoljak az édességre egyfólytába mert nagyon szarul vagyok. (a b*zik válaszait nem kérem)
2014. nov. 29. 22:13
 1/9 anonim válasza:
Egyél egy evőkanálnyi almaecetet, az csökkenti az étvágyadat
2014. nov. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És hogyha tényleg egy almát eszek az jó egyébként? És napi hány db almát ehetek diétához? mert gyümölcsöt amúgyis keveset eszek
2014. nov. 29. 23:27
 3/9 anonim válasza:
Elvileg nem jo, mindenki azt mondja tobbet kell enni, de amúgy délelött én is csak egy almát szoktam enni
2014. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Varjunk, rossz kérdésre válaszoltam elnézést xd
2014. nov. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D várom a válaszokat !!
2014. nov. 30. 08:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Túl kevés szénhidrátnál vagy a kevés kalóriánál szokott megjelenni a kifejezetten édesség utáni vágy.
2014. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát reggel mindig gabonapehelyt eszek este eszek nagy étkezést csirkemellet rízzsel de akkor ebédre egyek zsömlét valmivel Pl.: tojással? (mert a kenyeret nem nagyon szeretem) És egyébként egyek minden nap legalább 1 almát? És mozgásképpen egyébként ki megyek futni minden nap úgy 40 percet(kivéve ha úgymond kívételes napom van).
2014. nov. 30. 09:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Vannak egészségesebb alternatívák édességekre, a neten csomó receptet találsz, sokan készítenek pl. muffint, palacsintát szénhidrátszegényen.

Lehet pl. banánpalacsintát csinálni, egy érett banánt összeturmixolsz 1 tojással és ezt kisütöd serpenyőben, isteni finom lesz és nem is hízlal. Lehet hozzá pl túrót enni, ezt pedig édesítheted xilittel, steviával, ilyesmikkel, esetleg fahéj rá.

Kakaót is lehet csinálni, zsírszegény tej + holland kakaópor és ezt is lehet édesíteni az előbb felsoroltakkal. Az ilyenekkel lehet csökkenteni az édesség utáni vágyat. Ajánlom még reggelire a zabkását. Abba pakolhatsz gyümölcsöt, mandulát, de annyiféleképpen variálható, hogy garantáltan elveszi a sóvárgást. Ráadásul egészséges és gyorsan kész van, segíti az emésztést

2014. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Miért nem értitek meg, hogy a fogyókúra nem az önmegtartóztatáson múlik?! A fogyókúra a kitartásról és a kompromisszumokról szól!


Ha kíván valamit a szervezeted, és mondjuk az egy édesség, akkor ajánlom, hogy nézz körbe interneten, hogy milyen vitamin/ásványi anyag hiányod van. Pl: Ha valaki nagyon nagyon csoki után sóvárog magnézium hiánya lehet, amit lehet olajos magvakkal helyrehozni. Az, hogy te kívánod az édességed, jelzem, hogy rossz úton jársz, ha még jobban megvonod magad tőle. Egyél valamit, amit szeretsz és ne legyen bűntudatod, ígérd meg mindig magadnak: Jó akkor most eszek egy fél szelet süteményt, de +20 lábemelést végzek. Mindjárt jobban hangzik. Én a saját szabályaimmal fogytam le, melyeket még mindig tartok és azóta nem jöttek vissza rám a plusz kilók. Mindezt úgy tettem, hogy az édességeknek nem tudtam ellen állni..:)

2014. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!