Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kiló mínusz lehet 1...

Hány kiló mínusz lehet 1 ruhaméret csökkenés?

Figyelt kérdés

2015. jan. 6. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 5-7 kilo.
2015. jan. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És cm az mennyi?

Én pl nem tudom hogy hányas ruhaméretet hordok mert évek óta ezekben a ruhákban járok és a címke ki van belőlük vágva.

pl egy 42 méretű ruhát hordó nőnek mekkorák a csipő, derék mell méretei?

2015. jan. 6. 07:39
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Én 2kg "híztam", attól csökkentek a méreteim (izom), szóval nem lehet erre pontosan válaszolni.


Van általános mérettáblázat a neten, abban benne vannak az adatok, de ezek csak tájékoztató jellegűek, a gyártók bármilyen számot rátehetnek, sokszor írnak rá kisebbet csak azért, hogy a vevő jobban érezze magát.

2015. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Magasságtól és testalkattól függ.

2-10 kiló.

2015. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát,szerintem a 2 kiló elég kevés,a 10 meg túl sok,de nyilván függ,hogy pl.ha a fogyás előtt az m-s már lötyögött,de az s-es még egy picit szorított(nem tudom amúgy,hogy van-e ilyen,szerintem ha az m-es lötyög,akkor az s-esnek jónak kéne lennie),akkor elképzelhető,hogy 2-3 kiló fogyástól már jó lesz az s-es méret is.De ha mondjuk előtte is csak épp belefért az illető az m-es méretbe,akkor kell azért olyan 5-6 kiló fogyás szerintem.Plusz nem mindegy,hogy fogysz,de közben a zsír helyére jön egy kis izom..
2016. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!