Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi szenhidrat bevitelre...

Mennyi szenhidrat bevitelre van szuksegem egy napra hogy fogyni tudjak?

Figyelt kérdés
Elegge megvagyok hizva. 160 centi magas es 70 kg. Kb 56 kg-ra kellene lefogynom hogy idealis sulyom legyen. A kerdesem hogy mennyi szenhidratra van szuksegem kb egy nap hogy beinduljon a fogyas? Ulo munkat vegzek heti 5 napban, napi 10 ora keves mozgassal. Koszonom elore is a segitseget!

#fogyás #kalória #szenhidratbevitel
2015. jan. 10. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:

mondjuk úgy kb semennyire?

inkább fehérjét kellene enned és vitamindús zöldségeket, stb..


a szénhidrát és zsír bevitel legyen minimális, vagyis nassolást ne, és annyi szénhidrátot, amennyi a normál, egészséges kajálással a szervezetedbe jut.

2015. jan. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ez a kerdesem hogy egesseges etkezessel mennyit lehet maximum bevinnem kb.
2015. jan. 10. 13:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Kerüld a gyors CH-t, ebben a GI segít, így gyakorlatilag magától normál szintű lesz a beviteled.
2015. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a cukor, keményítő bevitelt kerülöd, akkor zöldségekkel nem tudsz 50-100g-nál többet enni.


És ez kb. jó mennyiség kis.

2015. jan. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ugyanennyi centi vagyok, és ugyanennyi kiló :D Sajnos én is ülő munkát végzek. Napi 100g szénhidrát lenne a megfelelő ekkora testsúlynál, de az én tapasztalatom szerint ez sok. Küldökmegy linket ezt olvasd el, van benne egy diétásétrend is : [link] Annyi, hogy nekem ezzel nem sok kiló ment le, de mint írja is a cikkben, ha úgy van akor csökkenteni kell a szénhidrátot, így én riszt abszolút nem eszek, valamint a zabpelyhet úgy eszem, hogy nem rakok bele semmi cottaga cheest meg ilyeneket. Csak xilittel édesítem kicsit :) remélem valamennyire tudtam segíteni
2015. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
110 g ch-ra, egészséges étkezés mellett. Attól beindul a fogyás.
2015. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az esztelen szénhidrátmegvonás helyett inkább csökkents a bevitelt felére, és kezd el valamit sportolni. Akár konditerem, akár csoportos óra.

Ha nem mozogsz mellé, akkor csak jojózni fogsz, ami egy teljesen aránytalan felül vékony alul hájas puding alkatot eredményez.

2015. jan. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Abban szerintem tényleg igaza van az utolsó válaszolónak, hogy edzeni (sportolni) muszáj. Hiába eszik valaki jól, ha nem edz mert 'kifogás van' akkor a jó étkezés is keveset fog jelenteni sajnos, önmagában.
2015. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!