Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha alacsony kalóriatartalmú...

Ha alacsony kalóriatartalmú kajákból eszem sokat, (pl uborka) akkor sem hízok?

Figyelt kérdés
Ha pl megeszem egy étkezésre 1 egész kígyóubit (kb 40 kcal), vagy vacsira csak csemegeubit és semmi mást mellé, de azt egy 350 grammos üveggel akkor is sok?

2015. jan. 20. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire takarékoskodott a skót, elfogyott az autójában a benzin. Tankolás előtt megkérdezi a kutast:

- Mennyibe kerül egy csepp benzin?

- Egy csepp? Semmibe.

- Akkor kérem, csepegtesse tele.



...


Ki kell számolni. De nem egészséges, nem is finom, semmi értelme nincs az egésznek. Utána majd jön a sóvárgás és a falásrohamok.

2015. jan. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sok kicsi sokra megy. Igen az is kalória, ráadásul hiány fog az egyoldalúság miatt kialakulni, vegyesen kell táplálkozni.
2015. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

és mégis mi hasznod lenne abból, ha vacsira csak kígyóuborkát ennél? :)


felteszem, hogy tinilány vagy, én is voltam az, és én is fogyókúráztam, minden elképzelhető módon. aztán 50 kilósan egyszer csak rájöttem, hogy rohadtul nem vagyok se egészséges, se szép. úgyhogy szeretnélek erről lebeszélni. ajánlom inkább, hogy próbálj egészségesen enni, és sportolni, az senkinek még a világon nem ártott (persze ésszerűen)

ajánlom, hogy olvass utána egy kicsit a témának, hogy hogy is működik az anyagcsere, meg az edzés. shop.builder.hu és sargakapszula.hu-> lehet, hogy nem fog tetszeni, elég durva, de hasznos és tömören van benne sok sok sok információ.

röviden pár dolog.: a kalóriaszámlálás annyit tesz hozzá a dologhoz, hogy tudd, hogy kábé pluszban vagy mínuszban vagy. vagyis, hogy többet használsz-e vagy többet viszel-e be. ezen túl viszont sokkal több értelme van a bevitt hasznos tápanyagokat számolni. ezek: fehérje, szénhidrát, zsír. szükséged van széghidrátra is, akármennyire is máshogy gonolod ::) megfelelő mennyiségben és minőségben. tényleg olvasgass kicsit utána, mielőtt bajt csinálsz.

2015. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Uborkától nem fogsz elhízni, még akkor sem ha egész nap két pofára zabálod.
2015. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!