Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mikor indul be a fogyás? Vagy...

Mikor indul be a fogyás? Vagy én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hete csinálom a kalória számlálós módszert, az első héten lement 1 kg (gondolom változott a gyomrom telítettsége ilyesmik, az sem igazi fogyás), de azóta semmi. Stagnálás, sőt...Napi 1400-1500 kalória között eszek (az orvosilexikon.hu-n található kalkulátorral számoltam ki), heti 2-3 alkalommal tornázok vibrotréner-en 15-20 percet. Nincs sok súlyfeleslegem, 9 kg, de elég látványos, mivel alacsony vagyok. 1 éves kislányom van, még szopizik. A szülinapomra (május) szeretnék 58 kg lenni, de így nem tudom, hogy fog sikerülni:( Vagy türelmetlen lennék? Köszi a segítséget!



2015. jan. 24. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mozogsz eleget.
2015. jan. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen,kevés a mozgás,legalább heti 5x1 óra kellene.
2015. jan. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha visszavennék kb. 200 kalóriát még? Sajnos 2 kisgyerek mellett ezt is nehezen oldom meg...
2015. jan. 24. 08:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Kevés a mozgás, az tény. Gyerekekkel mehetsz sétálni, ha szép az idő, vagy játszhatsz velük "repülőset" vagy más olyat, ami mozgásos/emelgetős. Szóval használhatod a gyereket is sporteszköznek.:)


Amíg szoptatsz, semmi drasztikusat ne tegyél.

2015. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igaz, ha majd javul az idő, akkor több lehetőségünk lesz a szabadban lenni, de addig is? Próbálok még egy kis tornát beiktatni itthonra, de már így is leterheltnek érzem magam...A súlyomon viszont nagyon szeretnék változtatni, a múltkor is terhesnek néztek az orvosnál:( Nagyon gáz.
2015. jan. 24. 08:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Apuka -szor egy heten, estekent otthon marad a gyerekekre egy orara, te meg elmesz a konditerembe.
2015. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-szor akart lenni!
2015. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Apuka sajnos nem fog heti 5x 1 órát itthon maradni a gyerkőcökkel, mert sokat túlórázik. De sebaj, valamit valamiért, megpróbálom megoldani. Veszek egy ugrálókötelet, azt hiszem az lesz a legegyszerűbb:)
2015. jan. 24. 09:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor sajnallak mint feleseget, anyat, ha apuka nem venne reszt ebben, csak dolgozni hajlando. Hajnalban hajlando lenne egy oraval elobb ki kelni az agybol?
2015. jan. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem kell sajnálni, köszönöm:) Igazán jó apa és férj, kívánni sem lehet jobbat. Én nem lennék jó társ, ha azt kívánnám tőle, hogy miután hajnali 4-kor kelt, 6-tól este 6-ig dolgozott, hazaesett fél 7-re, még lepasszoljam neki a gyerekeket. Ezt gyakran heti 5x csinálja, komolyan, te megtennéd a pároddal?:S De ne térjünk el a tárgytól:) Köszi.
2015. jan. 24. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!