Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ehetek csokit ha egy nap 1200...

Ehetek csokit ha egy nap 1200 kalóriát akarok bevinni?

Figyelt kérdés
Tehát egy tábla 550 kalória. Fel táblát reggelire felét vacsorára. És mondjuk 500 kalória mennyisegben ebédelek. Ez igy lehetseges -e es fogynák e attol h csokit eszem?

2015. febr. 21. 19:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Hwtente egyszer godnoltam
2015. febr. 21. 19:19
 2/8 anonim válasza:
14%
már ne is haragudj meg, de buta vagy! A csoki hízlal, rengeteg cukor van benne. pl: három napig "koplalsz" és te azt elrontanád egy fél tábla csokival. Pláne még este is akarsz enni. Én a helyedben nem tenném!!!! :)
2015. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell azt az egy tábla csokit egy nap alatt eltüntetni??? Inkább egyél 2-3 kockát naponta, az csak 50-75 kalória, annyi nem árt meg, ráadásul minden napra is jut egy kis édesség:))
2015. febr. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
60%
Ha fogyni akarsz akkor tilos a csoki, sütemény és a felesleges táplálékok. Amellett, hogy sok kalória, laktatni se jó a vége csak éhezés és zabalás lesz. 1 évig nem ettem és jól elvoltam nélküle. És vagyok most is. :)
2015. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi sem tilos, (könnyebb is hosszú távon kitartani, ha nem vonja meg teljesen az ember magától, amit szeret) csak tényleg mértékletesnek kell lenni. Én pl. a kenyérfélékről sokkal könnyebben lemondtam, mint gondoltam, de 2 kocka csokit szinte minden nap megeszem, mégis terv szerint haladok előre.
2015. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Jól megnöveli majd az étvágyadat, s elég egyoldalú az étkezésed, ami megint nem jó.
2015. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én (is) maradok a 2-3 kockánál naponta, mert a csoki - ugye - az csoki :)

Rendszeresen eszek gyümölcsöt, és minimalizáltam a kenyér-, és pékárut is, de a csokiról nem tudtam lemondani.

2020. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem meg ehetsz
2023. aug. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!