Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon kevés kalóriát eszek...

Nagyon kevés kalóriát eszek egy nap, hogy növeljem?

Figyelt kérdés

800-900, esetleg 1000 kalória az össz. Nagyon kevés, de jól lakok mindig vele.

Reggelire zabkását, és almát eszek, tízóraiara alma, ebédre csirkemell/comb, rizs és zöldségek, uzsonnára vagy az ebédből egy kicsi, vagy zöldségek, vagy fél deka sajt... vacsorára főtt/tükörtojás, mikor melyik. Én ezzel tökéletesen jól lakok, de elég durva volt látni, mennyire kevés kalória ez összesen.


2015. ápr. 6. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Zsiradék. Legalább egy 40-50g, pl. olívaolaj. Ha tudsz, akár ételre öntve, ha nem megy másképp, akkor pedig napi 2-3 alkalommal legalább 1-1 kanálnyi. A zsiradékra amúgy is szükséged van, de az tartalmazza a legtöbb kalóriát is (9kcal/1g).
2015. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ hány áves vagy és hány kg. Ha 10 éves vagy és 40 kg, akkor lehet, hogy elég is?
2015. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és mellette biztos, hogy nem iszol cukros üdítőt?
2015. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok, 162 centi, 64 kg. Csak hétvégén iszom egy két korty szénsavas üdítőt (de annyira mar az egész,hogy tényleg max 2 korty) , illetve most húsvétkor ettem egy két szelet sütit, de egyébként soha, elég szigorúan tartom magam ehhez az egészséges életmód dologhoz.

De akkor eszek többet, és picit több zsírt, legalább 1000 kalória legyen meg egy nap.

2015. ápr. 6. 19:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nagyon kezdd el növelni! 162 centihez a 64 kiló az már majdnem sok! Vagy ha meg is emeled a kalóriamennyiséget, akkor sportolj többet!
2015. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kevés kalóriától ugyanúgy stagnálhat a fogyás, mert a helyett, hogy a készletekhez nyúlna, mindent beépít.
2015. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!