Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Le szeretnék fogyni! (? )

Le szeretnék fogyni! (? )

Figyelt kérdés

3 hónap alatt..azaz a nyári szünet alatt szeretnék leadni kb úgy 30-40 kg-ot ez lehetséges?

És olyan módszer kellene ami nem ilyen kapszulás, meg nem koplalás. köszi



2015. máj. 24. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Heti maximum 1 kg súlyvesztés az egészséges és az amit még TALÁN tud követni a bőröd is. Egy nyár nagyon kevés ilyen felesleg leadásához. Inkább a jövő nyarat célozd meg.
2015. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egészségesen akarsz fogyni, akkor kb 12 kilótól tudsz megszabadulni a nyár végéig. Heti max 1 kg fogyás az egészséges. Kezdj el normálisan táplálkozni: kevés szénhidrát, több fehérje, zöldség, gyümölcs, stb. Közben sok mozgás! Futás, úszás, otthoni torna, erősítés.
2015. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esélytelen...


Hasonló mennyiséget akarok fogyni, 6 hét alatt mínusz 7 kg-nál tartok. Én jövő nyárra terveztem be, de ahogy haladok, lehet, már december végére meglesz... bár, ahogy olvastam, a végén belassul.


Ha sikerül december végére, akkor ez nálam 8,5 hónap kb., de eredetileg 15 hónapot számoltam rá. Egészséges ételekkel, kalóriaszámolással, sok mozgással.

Az egészséges fogyás heti max 1 kg! Lehet ennél többet is, de az már koplalás (minőségi, vagy mennyiségi). Akkor már izmot is vesztesz, a májat is túlterheled, és a bőr sem tudja követni a fogyás mértékét.

2015. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket :) Még jöhetnek komik
2015. máj. 24. 15:43
 5/5 anonim válasza:
extra sok folyadék extra sok kardió...szerintem
2015. dec. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!