Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 50 éves nő vagyok.170 cm és...

50 éves nő vagyok.170 cm és 82 kg. Mennyi idő alatt tudnék 15 kg-ot fogyni és hogyan?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:

3-4 hónap alatt egészségesen le lehet fogyni ennyit.


Egészséges étrend, mozgás.

2015. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Attól függ mennyire sürgős. 2-3 hónap alatt (itt is van rá a nyár) rendszeresen elmész sétálni, futni, biciklizni, egy idő után ráérzel, hogy nem csak fogyni jó tőle, hanem a közérzetednek is jobbat tesz. A koplalásnak semmi értelme, meg a diétáknak mert csak a Yo-Yo effektus indul el tőle.

Ezzel szemben ha sporttal fogysz, az úgy marad, és az egészségednek is sokkal jobb.

Hajrá!


(Nekem a személyes rekordom 7 kiló 16 nap alatt egy 1500 kilométeres biciklitúrán, de ez egy másik kategória. :) )

2015. jún. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eletmodvaltassal, mint ahogyan az elso valaszolo is irta, de a rendszeres mozgasra is szukseg van!
2015. jún. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
...azért az se mindegy, hogy mit eszel és mennyit. Éhezni nem szabad, de: minőségi kajákat kell enni, hogy a vitaminok, nyomelemek ne hiányozzanak..és pl.- Italnak :almaecetes limonádé segít a zsírok lebontásában, lenmagpehely joghurtban: segít a belek tisztításában.Sok folyadék, kb. 2,5- 3 liter naponta stb.
2015. jún. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A legegészségesebb fél kilót leadni hetente.

Így kb ki tudod számolni, hogy mikorra tudod leadni, de bele kell számolni pluszban 2-3 hét stagnálást is.


Mozogj minél többet, lehetőleg 4x-5x egy héten, és étkezz szénhidrátszegényen.

2015. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Életmódváltással valóban! Visszafogni magad az evésben, rendszeresen, egészségesen táplálkozni és ugyancsk rendszeresen sportolni, de élethosszig, nem csak az ideális testsúly eléréséig, mert akkor jön a jojó! Én 52 éves nő vagyok, egészségesen étkezem, odafigyelek mit eszem, sajnos a "mennyit" már nehezebb betartani. Folyamatosan szeretnék 2-3-4-5 kilót lefogyni, de őszintén szólva, amikor este hazaérek az egésznapi munkából hullafáradtan, lábaimban a kilométerekkel, agyamban a stresszel és gyakran még hazavitt munkával, plusz a házimunka...nem igazán van kedves és energiám, ugrabugrálni, futkározni...esetleg kerékpározni, de arra iselég erősen rá kell magam beszélni. Összességében a legjobb módszer, hogy rendesen reggelizek, tízóraira valami kis-kis, mondjuk egy Túró Rudi, ebéd normálisan (üzemi kaja, de iskolában, így viszonylag sok zöldséget kapok és túlenni sem áll módomban magam), aztán már csak vacsi van, ami igen szolidan például egy pohár csokis-magvas müzlis joghurt (tudom, hogy ez reggelire való, de erről már nem tudok lemondani) és kész. Ha még nagyon éhes vagyok, akkor nyers zöldség,répa, karalábé, saláta, uborka vagy most az eperszezonban egy maréknyi eper. Ha még mindig nem bírok magammal, akkor magában valami rém kalóriaszegény például pulykasonka magában, esetleg valami kalóriaszegény leheletvékony sajt beletekerve. Kenyeret nem nagyon eszek, csak reggelire, akkor is magvasat, korpásat, rozsosat, sokszor én sütöm. Nos ilyen szertartások mellett néhány hét alatt megvan az a 2-3 kiló, de aztán mindig elfáradok...Hát, ennyi! Ezért mondom, hogy ha véglegesen akarod, akkor életfogytig önmegtartóztatás....
2015. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hell981243 válasza:

Sétálj naponta 1-2 órát mindegy hogy milyen tempóba

1 óra alatt a szervezet 500 kalóriát éget el , próbálj egy kicsit jobban oda figyelni az étrendedre ,kerüld a cukros ételeket,ha teheted akkor ne egyél kenyeret ha ezt be tartod szép lassan el kezdesz majd fogyni!


A másik változat az már egy kicsit sebbe nyúlós de azzal garantált hogy gyorsan le fogysz !


1 kg csirke mellet kell enned 1 nap de úgy hogy 6 étkezésre elég legyen. párolt csirkemell brokkolival ,vacsorára egy kis natúr túrót cukor nélkül csipős paprikával. MIvel hogy egynap 6-szór étkezel felgyorsul az anyag cseréd és ezáltal el kezdesz majd fogyni.


Én mind a két változatot csináltam/csinálom és nekem nagyon bevált, most például a sétálást csinálom.

2015. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én ezt pontosan nem tudom de az egyik ismerősöm nagyon sokat fogyott azzal,hogy a héten neki voltak különböző étrendű napjai és egész héten csinálta pl,hogy a kedd az csak gyümölcsös nap volt de ha mondjuk a narancsnak van szezonja akkor inkább gyümölcslevet ivott a savak miatt meg fehérje nap közbe sportolt is.De ő nagyon kitartó volt mert karácsonykor a férjének megfőzte a rendes húst de ha neki gyümölcs napja volt akkor ahhoz tartotta magát.Nagyon szépen lefogyott.
2015. júl. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!