Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Három hónap alatt mennyit...

Három hónap alatt mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és rengeteg túlsúllyal rendelkezem. 78 kg vagyok és 163 cm. Igaz még mikor három hónappal ezelőtt elkezdtem, 91 kg-mot nyomtam. Az egyik motivációm a folytatáshoz ez, a másik pedig hogy így talán a gimibe, ahova most megyek, nem lesznek gondjaim a barátszerzéssel. Az általános iskolában nem voltak barátaim, és az diákok szignifikáns része zsírdisznónak nevezett. Nagyon rosszul esett hogy a fogyásom ellenére mindennap megkérdezték hogy mennyit híztam. Az előbb említettem hogy a következő tanévben gimi, szóval érthető okokból nem szeretnék megállni a fogyással. Az álomsúlyom 50 kg (ezt természetesen nem szeptemberre akarom elérni. 1200 kalóriás étrendem van, egy héten 1x teniszre járok, és mivel nyár van, ezért szeretnék úszni mindennap 1,5 km-t. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)

14/L


2015. jún. 10. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egyéni ki mennyit tud fogyni. Én úgy gondoltam nyáron könnyebb, meleg, eleve izzaszt, stb, nekem tavaly a fogyókúrám pont julius augusztusra állt be annyira hogy semmit nem mentem le.

Ha betartod az étrendet naponta mozogsz legalább egy fél órát (szobabicikli, torna, esetleg heti párszor kocogás) én ezeket csinálom, akkor simán meglesz :)

Kalória mellett figyeld a szénhidrátot is (bár ha 3 hónap alatt sikerült már 13at leadni akkor nem lesz gond)

Csak nehogy elhagyd magad, ne legyen jojo és vissza szedd.

Esetleg ha megjön a havid (nem tudom már megjött e, első lesz vagy sokadik) de az alatt ne méretkezz :) nagyon elveheti a kedved h mensi alatt feljön pár kg (ami persze utána vissza áll).

Sok sikert :) (Ne törödj a barmokkal akik megszólnak most sincs semmi baj a külsőddel, akik meg amiatt nem barátkoznak veled azokkal nem is érdemes)

2015. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az úszással az a probléma fogyási szempontból, hogy a hideg vízben kihűl a test, amire a szervezeted azzal a vészreakcióval reagál, hogy állati éhes leszel. Szóval ha úszol, az nagyon jó kalóriaégetés, de figyelj nagyon oda utána, hogy ne egyél többet, mint amit kitűztél magadnak. Ahogy visszamelegedik a tested, az az úszás utáni szörnyű éhség úgyis elmúlik kb. fél-egy óra alatt, szóval csak ennyit kell kibírni.


Egyébként jó a terved, megfejelhetnéd még azzal is, hogy gyalog vagy biciklivel mész a strandra. És figyelj oda arra, hogy minél több fehérjét egyél (hús, tojás, tejtermékek, esetleg jobbfajta felvágottak stb.).

2015. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Három hónap alatt, olyan 10-12 kilótól lehet megszabadulni, ideális esetben.
2015. jún. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!