Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szeretnekle fogyni 2 het alat...

Szeretnekle fogyni 2 het alat lekalab le adni 2 -3 kg micsinaljakhogylemenjen rolam? Most vagyok 70 kg es le szeretnek meni 77re mien test mozgast csinaljak es mijen dietahoz kezjek?

Figyelt kérdés
20 eves vagyok es szultem es kis fiut adig csak 55 kg voltam de a terheseg miat felszedtem egy parkilot es most vagyok 70 kg leszeretnek meni legalab 60 kg ra ha mihez kezjek ????

#pigpang1
2015. jún. 23. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó isten és az ilyen emberek szaporodnak... Én a helyedben inkább a helyesírásomon aggódnék nem a kilókon. Egyébként meg menj el futni minden nap és egyél sok zöldséget édességek, csipsz helyett.
2015. jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1 hét alatt -2 kg:minden nap igyál meg 5 pohárral ebből:2l víz+3cm-es gyömbér leresszelve+1 citrom vékony karikákra vágva+1 kígyóuborka vékony karikákra vágva+12 mentalevél


ez egy másik ilyen ital recept:2l víz+1 alma kis kockákra vágva+2 fahéjrúd


Mindkét itókát egy éjszakára a hűtőbe köll rakni


[link]

A feminán még sok jó fogyókúra van.

2015. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A 2-es válasza jó de ezek mellett se egyél sokat!
2015. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
remelem be jon .mert veni akartam fogyaszto tabletakat de a patikusno mondta nekem nem szabad ha szoptatom a kicsinyemet
2015. júl. 11. 08:32
 5/5 anonim válasza:
Sikerült lefogynod? :)
2015. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!