Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Az mennyire gond, ha kcal...

Az mennyire gond, ha kcal kereten belül ugyan es jo minőségű ennivalót, de este eszek, mikor mar kb meg se mozdulok?

Figyelt kérdés
Pl elobb kcal kereten belül maradva de ettem egy csomó cottage Cheese-t es mogyorót. Es mar nem fogok csinálni semmi fizikai tevékenységet.

2015. jún. 30. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, akkor majd felhasználod az energiát holnap. Nekem az is mindegy, hogy lerakódik és másnap kiveszi a zsírraktárból vagy őrizgeti, így is, úgy is fogyok kalóriadeficitben :)

Sokan esznek csak este vagy este is sokat, simán tudnak fogyni így is. Én sosem vettem észre, hogy számítana, hogy mikor eszem. Voltak korszakaim, amikor este 10-kor vacsoráztam, mostanában inkább 6-7-kor, de a fogyásom a kalóriabevitelt s mozgásmennyiséget követi...

2015. jún. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kísérletekkel bebizonyították, hogy a napi bevitel számít, nem az, hogy mikor fogyasztod el.
2015. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
O dejo koszonom szepen a segítséget! :)
2015. júl. 1. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!