Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Áttörő siker és még egészséges...

Áttörő siker és még egészséges is?

Figyelt kérdés
napi 1 natúr joghurt és utána már csak görögdinnye és alma, viszont ezek korlátlan mennyiségben, amikor csak megéhezem. Plusz természetesen víz. Mit tud velem művelni egy ilyen diéta 1-2 hét alatt? 4-5 kilótól meg egy adag narancsbőrtől kellene megszabadulnom. Borítékolt a siker?

2015. júl. 4. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát egész nap cukrot tömsz magadba ráadásul korlátlan mennyiségben, amikor csak megéhezel. Ha ezzel nem fogysz le és szabadulsz meg a narancsbőrtől, akkor semmitől.
2015. júl. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát már ne haragudj, de ez nem OLYAN cukor. Nem sütivel meg csokival tömöm magam. Ez gyümölcs. Ha nem hiszed, nézz bele a kémia könyvbe. Azt fogod látni, hogy többféle cukor létezik a földön. Csak megjegyzem, hogy egyszer már csak alma és 1 szelet kenyér evéssel ledobtam 12 kilót és másfél évig tartottam a súlyt, úgyis hogy utána mást is ettem.
2015. júl. 4. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Bezabálsz utána, mivel egészségtelen minőségi éhezés. Az izmaidnak neki fog esni a tested, hisz gyakorlatilag semmi fehérjét nem viszel be.
2015. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

PONT a nem esszenciális makrotápanyagot tömöd magadba... Nem tudom, mit csinál a test bevitt zsír nélkül, gondolom, 1-2 hétig elvan, de fehérje nélkül nekiesik az izmoknak, nem tud mit tenni. Oké, valószínűleg zsírból még jobban fogysz, a test nem szereti nagy ütemben elbontani az izmokat (a csak edzéssel megtartható extrák azért könnyebben lemennek), de én utálnám megfosztani a testem a fehérjétől. Szerintem izom ide vagy oda, nagy sokk neki az ilyesmi.


4-5 kilót nem fogsz fogyni, ez az, ami borítékolható. Ezt persze zsírból értem, semmire se jó, ha vizet s némi salakanyagot vesztesz...

Hogy egyáltalán fogysz-e, az pedig nagyban függ a kalóriabeviteledtől. Nem annyira nehéz bevinni a szintentartó kalóriamennyiséget a fentiekből... Van, akinek nem menne, persze, én pl. előbb kapnék szénhidrátmérgezést, de Te nyilván más életmóddal rendelkezel.

2015. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#2: Igen, sokféle cukor létezik, a gyümölcsben speciel gyors, egyszerű cukor van, glükóz, fruktóz, szacharóz. A glükóz megemeli a vércukrot, a fruktóz nem, viszont nem tud közvetlenül beépülni a glikogénraktárakba... Megoszlanak a vélemények, hogy egészséges-e rengeteg gyümölcsöt enni, én tuti nem mászom bele, de a fogyást a legtöbb embernél nem segíti a dolog, az inzulincibálás, a gyümölcs miatti éhség, a tápanyaghiány... Hogy Neked beválik-e, nem tudhatjuk.
2015. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tápanyaghiány a csak sok gyümölcsre vonatkozik (a joghurtban kb. semmi nincs, csak megdobja az inzulint), rengeteg gyümölcs + sok egyéb étel természetesen már lehet kellően tápanyagdús.
2015. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az emberi szervezet a mindennapi működéshez szükséges több milliárd új sejt (vörösvérsejtek, bélfal sejtjei stb.) legyártásához minimum úgy 40 g fehérjét nyugalomban is felhasznál egy nap. Ha mozogsz, akkor többet is, mert az izmokban a legkisebb megerőltetések során is keletkeznek mikrosérülések, amelyeket helyre kell hozni.


Korlátlan mennyiséget semmilyen ételből nem lehet enni az elhízás veszélye nélkül. Salátától is meg lehet hízni óriási nagyra, nézz csak megy egy elefántot, gyakorlatilag kizárólag leveleket eszik, és több tonna.


Szóval ami borítékolt, az csak annyi, hogy minimum kb. 1 kg izomnak mindenképpen búcsút mondhatsz, a zsírból fogyás meg attól fog függni, mennyit eszel abból a görögdinnyéből meg almából.

2015. júl. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

csóró kérdező, jól lelett szólva:D

én azt mondom csináld, csak bízz magadban!

2015. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!