Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mellből lehetséges fogyni? Ha...

Mellből lehetséges fogyni? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés

Ép elméjű vagyok :D igen kisebb melleket akarok, vettem egy felsőt és nagyon feszül a mellemnél és tudom nincs helyi zsírégetés, de valahogy bele kellene magam passzirozni. Help?

18



2015. júl. 6. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Légyszi légyszi képet mutas
2015. júl. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
vegyél nagyobb felsőt...
2015. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A tested dönti el, fogysz-e mellből. Max. a túlzott edzés viszi le, de az kicsit kemény, szerintem is inkább vegyél másik felsőt...


Én sem bánnék kisebb melleket (azért megvagyok a jelenlegiekkel is, nem fáj meg semmi), de 20 kiló fogyás után pont ugyanannyi a mellbőségem, mint volt. Genetika.

2015. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nem vehetek :(

ez az egy volt és esküvőre megyek.

2015. júl. 6. 16:48
 5/10 A kérdező kommentje:
de azért köszi :)
2015. júl. 6. 16:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Neeee!!!!! Tönkre akarod a tested tenni egy nyamvadt felső miatt? A kis mell nem szép!
2015. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de nekem keeelll :D :d
2015. júl. 6. 17:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Remélem azzal sikerül elvennem a kedved, ha elárulom, hogy a fogyástól lógósabb is lehet a melled.
2015. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de eleférek ar uciba :)
2015. júl. 6. 18:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha egyetlen felső sem lett volna, meztelenül mész?

De most komolyan, ki az, aki olyan ruhát vesz, ami nem illik rá és nincs is rá igen nagy esély, hogy a közeljövőben fog?

2015. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!