Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Bezabálás?! Ilyenkor miket és...

Bezabálás?! Ilyenkor miket és mennyit esztek?

Figyelt kérdés

Kb mennyi kalória?

(Olyanok kiméljenek akik 3 szem mandula után vagy egy kocka csoki után hányni akarnak...)



2015. júl. 25. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én zabálós napon múltkor 4 kg-t híztam. :D Különösebben nem tudok mit leírni mit eszek, mert akkor az egész napom arról szól és hajszolom az élvezeteket. Neki álltam pl. éjfélkor lefekvés előtt palacsintákat sütni. Ha már olyan nap, akkor legyen olyan, amilyennek lennie kell :D
2015. júl. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tegnap volt egy bezabálós estém. Kezdtem egy banán turmixal, utána ettem egy májkrémes zsemlét, aztán kesudiót, aztán édes csípős levest végül pedig szezámmagos csirkét.
2015. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Jól van.

- kapucsínó, egy zacskó szotyi,

- 1 szelet vajas-lekváros kalács kakaóval

- sajtos-szalámis zsömle tejjel

- fél tábla csoki (mert a sósra édes)

- 3-4 db fornettis sós cucc

- aztán mákos-mézes tészta

- közben kv, meg üdítő savas, jó hideg

- másik fél tábla csoki


Vagy:

- egy doboz nutella, egy liter kakaóval, mellé vajas croissant

- fél zacskó keksz, vagy csoki, esetleg sós csipsz

- 2-3 pohár üdítő


Egy 3 éve tartó bulimiából gyógyuló.


De előfordult, hogy egy 3 literes lábasnyi főzeléket megettem még melegen, főzés után fél kiló kenyérrel...


Most már csak havi szintűek a rohamok, de rágen, mikor rengeteg pénzem volt, előfordult, hogy péntek estétől kezdve vasárnap estig zaba-hányás, zaba-hányás 3-4 órás alvási periódusokkal. Meg minden szabadnapomon, már azért vártam a szabit, akkor már előző nap, elkezdtem.


Viszont a fogaim ennek ellenére tökéletes állapotban vannak - soha nem hánytam ki mindent, gyomorsavig.

2015. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem nevezem annak, de vannak ereszdelahajam napjaim. Ma ettem 2 barackot és vagy 30 dkg sárgadinnyét, innentől már lefelé vitt az út, főleg, hogy mazsolás répatorta volt betervezve (szülinapom van), ami önmagában teljesen korrekt, de gyümölcsökkel... Ha már úgyis túl cukros a napom, teszteltem a kókuszkaramellnek nevezett, bár általam nagyon leegyszerűsített édességet (mézes, kókuszcukros, xillites), igaz, a zömét a párommal etettem föl.

Ettem még sajtot és zsírtejet, s egy tükörtojást, ja és nyersvegán zöldségtortát, ma 2 tortám van :) Ezek legalább korrekt ételek.

A mazsolás, puffasztott rizses kókuszmüzli határeset.

S volt egy kókuszos csokipuding is, banán alapú. Gyümölcsös napom van, kár, hogy nem voltak elég finomak az igazi gyümölcsök (a banán és a mazsola nekem édesség, nem gyümölcs).

Nem ettem sokat, de túl szénhidrátosan (kicsivel 100g fölött és ugye nem zöldségből. enyhe szénhidrátmérgezésem van) s nem jólesően, nem jó hozzáállással. Nem mentegetőzöm, de a meleg átkozottul rosszul hat az agyamra és a közérzetemre. De olykor vannak ilyen rebellis napjaim, csak egyre kevésbé érik meg.


Kalória? Az normál, némi esti evéssel is 2000 alatt lesz, ami nálam nem extrém, ha nem is fogyok vele (éppúgy, mintha kicsit többet vagy kevesebbet eszem). A testem nagyon szereti ezt a szintet, nagyon nehéz alatta vagy fölötte ennem normál esetben (nem normál eset, ha késő este, amikor már újra tudok enni, szembejön egy tálca zserbó, ami az egyik kedvencem. ez inkább csak a kórus karácsonyi fellépésekor szokott megtörténni).


Nem túl szigorú az életmódom (nem is fogyok vele), ez csak ilyen kis kósza rebellis dolog, ami nem sok vizet zavar, bár olykor nem nyerő. Sokkal élvezetesebbek a szigorúbb napjaim.


Már megint sokat írtam. Ilyen aggyal kerülnöm kéne a gyk-t, meg amúgyis. Nem segíti a fogyást, hogy folyton ételekről olvasok.

2015. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Boldog szülinapot 16:26-os :) és persze mindenkinek köszi a válaszát

Akkor leirom milyen szokott lenni az én zabanapom :)

(Minden 4-5hetente 1szer)

Pl van hogy pàrommal rendelünk pizzàt a kedvenc pizzériánkból

Ilyenkor egy egéssz nagy pizza + egy doboz fagyi ez este filmezéskor szokott lenni.Utànna (vagy elötte) chips,csoki,keksz...nekem csak a vacsik szoktal ilyenek lenni,a reggeli,ebéd még normàl,egészséges.

Màsik vàltozat,étterembe megyünk (természetesen vacsira :) ) jò japàn étterem (annyit eszel amennyit akarsz egy fix összegért...) otthon meg csokika,fagyi,vagy nutella,esetleg valami süti kipukkadäsig...Van olyan is hogy egéssz nap csipegetek,sós,édes sütiket,péksüti,300grammos milka oreo nyam nyam :) ééés ez alkalmanként 5-6 és van h 7 ezer kalória,bezony :) na most 173cm 61kg-os nö vagyok,és ilyenektöl nem hízom (jò zabanap utàn lehet egy hétig +2/3 kg van rajtam,de az nem tényleges hízás) és még fogyokurak is a köztes idöben...Ezt a kérdést azért tettem fel,mert làttam itt olyan kétcségbeesett embereket akik szerint ök most jujjjjj de bezabàltak,megnyitom a kérdést,erre ettem egy cukormentes kekszet most nagyon meghízok?! Vagy két barackot meg egy Kocka csokit EGÉSSZ nap és mingyàrt hányok...Ilyenkor elgondolkodtam te jó ég en nem is ember vagyok ezek szerint ha ennyit be tudok termelni :)

2015. júl. 25. 17:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Fogyok is a köztes idöben*
2015. júl. 25. 17:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy nagy tál étel, 5-6 sör. Csipegetés. Nem hízok tőle semmit, és másnap ugyanúgy tudom folytatni a dolgokat, és ez a kajálás is ritkán van. Egy bezabálástól nem lehet hízni, nyílván ha bekajálsz és méred magad, többet mutat a mérleg, de az nem hízás, majd kiürül.
2015. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én zabálós napon múltkor 4 kg-t híztam."------>jólvan, ülj le, egyes.

Ha csak nem ettél meg 76 big Mac-Et... Az nem jutott eszedbe, hogyha megiszol 1 liter vizet akkor 1 kilót """"""hízol"""""""""?

Amugy meg nekem nincs zabálós nap, van egy sport amit imádok csinálni, szóval ha minden nap nem zabálok annyit, amennyit birok, akkor fogyni kezdenék... Szoval nekem minden nap zabalos nap. Amugy:

-4 energiaszelet

-2 kontaktgrilles melegszendvics

-tejes tea

-1kehely fagyi

-1 pizza

- zacskó burgonya szirom

-1 kehely fagyi

-1 tál tejes müzli

-1 kehely fagyi

-2 energiaszelet

-1 pizza

- nagy tál krumplifőzelék 3 nagy szelet rántott hússal

- 1 kehely fagyi

-1 micros popcorn

-1doboz pringles

-1 gyümölcs joghurt

-tejes tea

2015. júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, megkérdezhetem hogy hány cm és hány kg vagy?
2015. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
173 cm 52 kg. Akkor sikerült drasztikusan lefogyni, amikor csak jollakásig ettem. Rohadt nehéz követni amugy h kb meg hany kcal-t kell megennem, hogy ne fogyjak... De meg lehet szokni...
2015. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!