Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 15 éves vagyok.165 centiméter...

15 éves vagyok.165 centiméter magas.59 kilogramm. Mennyit kell fogynom?

Figyelt kérdés

Tudtok ajanlani valami etrendet?

Vagy peldaul ez jo?:

Reggeli: ket virsli+jegsalata

Tizorai: dinnye vagy alma.

Ebed: lecso+puffasztott kukorica vagy rizs+chilis bab vagy mit tudtok meg ajanlani?

Uzsonna: gyumolcs

Vacsora: jegsalata+uborka+feta sajt

Napi 2,5 liter viz.

Ez megfelelo fogyashoz?

+ hetente otszor uszok es egyszer erositek



2015. aug. 10. 20:16
 1/7 Kele Roland válasza:
51%
Semennyit még nagyon fiatal vagy a tested 21 éves korodig növésben van. Majd utána gondolkodj a súlyodról.
2015. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ne fogyózz mert ha lány vagy lefogyod a cicidet, amíg növésben vagy nyugi. :D mozogj és étkezz egészségesen :) virslit felejtsd el napi kajának az tényleg hízlal :)
2015. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem max 5 kg-ot adj le
2015. aug. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan az istenből veszed, hogy fogynod kell?! Szerinted kövér vagy??? Halvány fogalmad nincs az optimális súlyról, testtömegindexről? Hát nézz utána! Egyébként ettől az étrendtől jobb ha nem mész 5 méternél nagyobb távolságra a WC-től. És mondjuk ne vond meg magadtól a fehérjét, de a gabonát se, az van a táplálékpiramis legalján fontos B vitaminokkal.
2015. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen gabonafeleket ehetnek?
2015. aug. 10. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Bármilyen teljes őrlésűt. Nem kell fogyókúráznod, sőt kifejezetten ártanál magadnak vele.
2015. aug. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Reggeli: Rántotta (Én 3-at szoktam, a sárgájával nem fogom kidobni.. Szerintem pazarlás) Zabkása, Teljes kiörlésű kenyér, csirkemellel, az összes felsorolt dolog mellé zöldség.

Tízórai: Gyümölcs ide megfelelő, de suli időben itt többet kell (fogsz) enni.

Ebéd: Rizs + Csirkemell (Párolva, különböző fűszerezéssel.)

Uzsonna: Hát, az én életvitelem mellett nekem speciál nincs uzsonnai étkezésem, feleslegesnek is tartom, a további fruktóz bevitelét, akkor már inkább este fehérje.

Vacsora: Zöldség jó, sajt legyen light, vagy sovány túró, natúr joghurt. Napi 2,5L víz az is jó, sport is jó, bár nem lenne rossz napi 1óra tempós séta. (Aerob jellegű mozgás.)

2015. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!