Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elérhetem a célom? Nyárra...

Elérhetem a célom? Nyárra lefogyok?

Figyelt kérdés
Nyárra -10 kg-tól szeretnék megszabadulni. 1x már sikerült 78-ról 68-ra mennem most, 69 vagyok. Hogy tudnék 60 és 55 közé fogyni? 4 hónapom lesz rá. Mindenképp a kalóriaszámlálást fogom választani az vált be. 800 kcal-al kezdek és 1200-ra viszem fel 1,5 hónap alatt. Az étrendemben biztos vagyok, hogy kerülni fog időnként szemét kaja is pl. csoki egy héten mondjuk 2x, ha nem tudom megállni 200 kcal-ig. Vagy bármi. De mellette ügyelnék a fehérjére, amennyire lehet. Illetve 30 perccel többet mozognék, mint szoktam. Mit gondoltok? Sikerülni fog? Mit tanácsoltok? Az adagomat nem viszem feljebb, régen jól el voltam vele napi 3x étkezésnél.

2015. dec. 15. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kezdesz 800-zal? Már az 1200 is nagyon alacsony. Akkor inkább egyél többet, de mozogd le magad deficitbe, sokkal egészségesebb, mintha koplalnál.
2015. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom. Tisztában vagyok vele. De máshogy nem tudok fogyni...Csak 1200-al. De hogy beinduljon muszáj 800.
2015. dec. 15. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A fogyás nem fog beindulni attól ha 800kcal-t eszel. Vszont jelzed a szervezetednek, hogy most aztán vészes idők jönnek, minden tápanyagot el kell raktározni!
2015. dec. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Simán. Én dettó 3 hét alatt lefogytam 10(!) kg-t. És nem, nem izomból hanem zsírból. Ez alatt a 3 hét alatt 1 x sem koplaltam, semmit nem szedtem, sot meg a sportolast sem uztem aktivan, a kaloriaimat sem szamolgattam. Ha erdekel esetleg irj.
2015. dec. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!