Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha alacsony kalória bevitel...

Ha alacsony kalória bevitel mellett fogytam le hogy tudom elkerülni hogy visszahizzam?

Figyelt kérdés
A suly stagnálást hogy tudom elkerülni? Hogy növeljem a kaloriát hogy rendesen tudjak enni?

2016. jan. 27. 07:56
 1/6 Nagyné Krisztián válasza:

Szia , h fogytal le ? Megírnád nekem ?mennyi idő alatt ? En is ezt csinálom .( na es akkor most jönnek majd a de hülyék vagytok beszologatások )


En 5 éve koplaltam , le is ment 10 kiló nagyon hamar 1 hónap alatt , es utána megálltam majd 3 -4 hétig , sajnos ez ilyen :( de ne add fel , viszont vitamint ezerrel ! En is szedek Vmi 4 fajtát :)

2016. jan. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nagyné Krisztián válasza:

Egyebkent nekem sikerult sajnos visszahiznom a dupláját , de nekem csak igy megy . Úgyhogy most nyárra formába lendulok , es egészségesen fogok táplálkozni . ( első ilyen alkalommal mikor lementek a kilók utána szó szerint ettem

Egesz nap , na most ezt nem fogom!

2016. jan. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szabi.L ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy nem ti vagytok a hülyék, hanem azok, akik kitalálták a kalóriaszámolós diétát.


Az a helyzet, hogyha fogyni akarsz és utána meg is akarod a súlyodat tartani, akkor nem elég a kalóriát számolni. Számolni kell a szénhidrát,fehérje és zsír bevitelt is.


Már számtalan kérdezőnek leírtam, hogy úgy is le lehet fogyni, ha egész nap csak csokit eszel és semmi mást.


Meg úgy is, ha egy egészséges étrendet követsz , amiben van rizs, teljes kiőrlésű gabona, sovány húsok, tojás, túró és sok zöldség.


Szerintem ez utóbbi sokkal jobban hangzik. És még koplalni sem kell!

2016. jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván óvatosan kell enned, azzal a kalóriamennyiséggel, amennyivel súlyt tartasz az adott aktivitásod s anyagcseresebességed mellett.

A stagnálást miért akarod elkerülni? Pont stagnálni kell lefogyás után, kivéve, ha tömegelni akarsz.

2016. jan. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krisz85 ***** válasza:

kedves 3.!


mot megvilágosítottál , mert én például tök alapvetőnek véltem, hogy aki kalóriát számol az a makrókat is számolja %-osan, naív vagyok,


most jövök rá hogy sokan csak az összkalória bevitelt nézik, na azt hiszem ezt ki kell hangsúlyoznom amikor osztom az észt


a kérdezőnek pedig:


- ha lefogytál alacsony kalóriabevitellel? /ami mit is jelent? mennyivel/ és nem látszatfogyás volt, akkor elvileg tudnod kéne, hogy mi az a kalória és tápanyag arány amivel tudod tartani a súlyod, egyébként a trükk az ha rendszeresen sportolsz, akkor ilyentől nem kell tartanod

2016. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sport mellett is simán el lehet hízni. Az ember nem legelésző állat, könnyen túl tudja enni magát (ha rosszul működik benne valami vagy csak nem veszi figyelembe a jóllakottságjeleket).

Kemény fizikai munkások is elhíznak, a bitang nagy kalóriaigényű s menni se tudó extrém kövérek is tudnak még túlenni, hatalmas kalóriamennyiségekkel.

2016. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!