Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ki, hogy fogyott kaloriaszamol...

Ki, hogy fogyott kaloriaszamolassal? Mennyi kaloriat ettetek, mibol allt az etrendetek, mennyi ido alatt mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés
Csak kivancsisagbol kerdezem... esetleg van-e itt valaki, akinek problemai vannak az etkezessel...?

2016. máj. 6. 21:39
 1/7 anonim válasza:
75%

Én nagyon kövér voltam mikor elkezdtem,valamivel több mint 125 év 18 éves. 1200kcal-re vettem vissza az étrendem,az első hónapban 13 kg-ot fogytam,de ez nagy súlynál nem csoda,+ nagy része víz volt. Utána havi 5-6kg-ot. Nem ettem gyümölcsöt,sem csokit meg egyebeket (csak vasárnap egy kicsit mindig). A kalória a rizsből húsból és zöldségekből jött össze. A tejeket is a minimumra kell szorítani,de azért inni kell.

Nem tudom,hogy segít-e ez,de nekem csak ez vált be. :)

2016. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

180 cm és 80kg voltam. 1200-ra állítottam be, eleinte heti 1 kg simán lement, aztán egyre lassult, szerintem két hónap alatt 7 vagy 8 kg lement. Mellette Rubint RékÁZTAM . Aztán később még volt , hogy újra elkezdtem írni, a legkevesebb 64 kg voltam. Ez volt egy éve, azóta sajnos 5 kg-ot visszaszedtem, nem a jójó miatt, szimplán felhagytam az addigi életmódommal. 0 mozgás és sok chips pizza és nutella, amit a diéta alatt szinte soha nem ettem. Ezért most újra számolom, heti fél kilót tudok fogyni, és remélem nem rontom majd megint el, amit sikerül elérnem.

Étrendem ezekből áll 80 %-ban : grillcsirkemell, grillezet hal, tonhal natúr lében, egyéb húsok nem olajosan/zsírosan készítve, kebab, tej, zab reggelire, natúr yoghurt, mindenféle zöldség összevágva vegyesen, barna rizs, főzelékek (zöldbab, sóska ), zöldségleves csirkemellel, húsleves tészta nélkül.

Ezenkívül rendszeresen mozgok: Rubint Rékázom lábsúllyal, súlyzózom, futok, úszom váltogatva. Nem túl sokat, de igyekszem minden nap sort keríteni valamelyikre.

2016. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Én három hónap alatt fogytam 14kg-t, jobb napjaimon 1200kcal-al, rosszabbakon kevesebbel. Olyan 700-800kcal volt a legalja, de akkor agyilag sem voltam túl egészséges. Nem mindig számoltam a kalóriákat, mert rémesen untam. 74kg-tól indultam, most 60kg vagyok, (183cm-vel) és itt meg is álltam, most igyekszem ráállni a súlytartásra.

Az étrendem javarészt zöldségekből, csirkéből, gyümölcsökből, zabból, mandulatejből, túróból és halból állt. Nem ettem semmilyen kenyeret, még teljeskiőrlésűt is csak ritkán, nem ettem rizst, tésztát, sonkát, sajtot sem. Nem ittam tejet sem, csak az alternatív növényi változatokat. Meg persze sokat ittam, és sportoltam.

2016. máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Igazabol azert tettem fel a kerdest, mert en nem tudok szabadulni a kaloriaszamolastol. 8eve az eletem resze. En sem eszem mar nagyon regota pekarut, de nagy ritkan, havonta max 1x keszitek szendvicset es ennyi. En is rizst eszem, tofut, salatakat, abonettet, tojast. Tornazok amikor csak van idom ra, heti minimum 4x. Es az a problema, hogy mar 2honapja ugyanannyi kg vagyok, centimeterben sem ment le kb semmi, max a derekamrol. De fenekbol, combbol nagyon nem akar lemenni es nem tudom mit csinalok most rosszul. :( Az a baj, hogy neha ram jon a feladom erzes, de max csak egy napig tart, mert tudom, hogy nem akarok ebben a testben maradni, Egyebkent 173cm vagyok es 65kg most jelenleg. Ingadozik a sulyom 64-65kozott, de lejjebb sehogy sem akar menni. Nem iszom tejet sem, max szojatejet. Csak zold teat iszom meg vizet vagy cukormentes izesitett vizet, kerulom a cukrot teljesen, meg gyumolcsot is ritkan eszem. Es csak nem akar megint beindulni a fogyas... Valakinek valami otlet esetleg?

A celom az, hogy 60ala menjek es ott is maradjak. Voltam mar 60kg alatt, 57=58kg akkor ereztem jol magam, de valahogy mindig visszajott. :(

2016. máj. 7. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megmondani, mi lehet a gond. Hogy néz ki egy napi étkezésed? Milyen a makróid aránya (fehérje, szénhidrát, zsír) átlagosan? Mit jelent a tornázás? Elképzelhető, hogy a sport intenzitásán kellene változtatni a jobb eredmény érdekében, de az is lehet, hogy mondjuk a makrókon kellene módosítani, esetleg mindkettő szükséges lenne.
2016. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98 kilo voltam, 1300 kcalt ettem kb es 5 honap alatt ment le 8 kilo ugy higy kozben heti 4 edzessel nagyon izmosodtam is. Aztan megallt a fogyas elvesztettem a lelkesedesem es vissza jött az egesz :((( most kezdem ujre
2016. máj. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__77..


Ide feltettem egy uj kerdest, hogy miert nem fogyok... ide leirtam minden adatot, ami fontos lehet szerintem..

2016. máj. 10. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!