Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Grillezett csirkemell a...

Grillezett csirkemell a salátámba -> hogy számoljam?

Figyelt kérdés
Szóval csirkés salátát ettem ebédre.Mikor a csirkemell még nyers volt,megmértem: 20 dkg volt.Utána megsütöttem minimális olajon egy serpenyőben,megint megmértem,16 dkg volt.Vezetem a napi kajám a kalóriabázis oldalon,de nem vagyok benne biztos hogy ezt most hogy írjam be.Az oké hogy grillezett csirkemell (tudom hogy nem grillen sütöttem de ez részletkérdés,a grillezett csirkemellnél lévő "recept" stimmel az én kajámmal),de most akkor 20 vagy 16 dekát írjak?
2016. jún. 3. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Eleve minek mèred kétszer? Minden esetben a nyers állapottal kell szàmolni!!!
2016. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20 dekát ettél, plusz olaj, de ha azt elhanyagolhatónak ítéled, akkor az nem érdekes (én mindig számolom, de általában nem 1 gramm alatti mennyiségeket használok :) kimérek reggel vagy 10-15 grammot s azt használom el a nap folyamán. a serpenyő hasonló állapotú marad, mint volt).
2016. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!