Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi szénhidrát kellene?

Mennyi szénhidrát kellene?

Figyelt kérdés
170 centiméter magas vagyok, 51 kg jelenleg a súlyom és szálkásítás a célom. A későbbiekben izmot is szeretnék építeni, de előtte a felesleges zsírt szeretném "eltávolítani" magamról. Heti 4 alkalommal járok konditerembe (1,5-2 óra),a hét többi napjában pedig egy-egy HIIT edzést végzek itthon (mert a hagyományos aerob futás nekem borzasztóan monoton) 10-15 perc hasedzéssel. Mennyi szénhidrátra lenne szükségem ahhoz, hogy veszítsek a zsírból, de közben az izomvesztést a minimálisra csökkentsem?

2016. jún. 28. 21:38
 1/2 crudy ***** válasza:
Hát a helyedben először tömegelnék és aztán diéta de te tudod. Szüval úgy néz ki a recept h mondjuk napi 2g/tskg chról indulsz és ha nem fogysz akkor csökkentesz, ha több megy le mint heti 1 kiló akkor növelsz egy picit de ne felejtsd h első pár hétben a fogyás drasztikus lesz. Az aerob kell, ha monoton ha nem mert csak ezzel a mozgással tudsz zsírsejteket bontani ha nem megyünk bele a mélyébe. A hitet dobd szerintem de ha figyelsz a kajára akkor mehet. az 1,5-2 óra az sok. Fogyás alatt csak stimulálnod kell az izmaidat. A hasedzést meg felejtsd el mert úgyse fog fejlődni az izmod.
2016. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal könnyebb ellőbb izmot építeni, s akkor az anyagcseréd is javulni fog.
2016. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!