Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Eletmodvaltas eseten milyen...

Eletmodvaltas eseten milyen vacsorakat ehetnek? Kaloriat szamolok, CH szegeny etrendem van, este lefekves elott 4 oraval vacsizom joforman csak feherjeket zoldseget, megis baromi ehes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Este pl tojast eszem salival par szelet glutenmentes Abonettel. Vagy rantottat keves virslivel fel szeletke teljeskiorlesu kenyerrel sok salival.

Megis mire leteszem a gyereket 10-11 fele mar korog a gyomrom es ehes vagyok. Aztan egesz ejjel forgolodok es ehezek.

Mit kene tennem?


2016. szept. 9. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyèl 250 g sovàny túrót. Vagy cottage cheeset. Lefekvés előtt 2 órával is ehetsz, 4 óra az elèg sok.
2016. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt be tudhatom akar potvacsoranak is? A turot?
2016. szept. 9. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nevezd ahogy akarod. Èn 11-kor fekszem, 8:30-kor eszem utoljàra.
2016. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges tartani a négy órás szabályt. Ahogy írták, a túrós dolog mehet nyugodtan később is. Mondjuk én a virslit kihagynám, jóformán semmi értelmes nincs benne, de időnként persze belefér. A rántottát lehet gazdagítani kis hagymával vagy kevés olívolajon pirított pritaminnal, grillezett paradicsommal, apróra vágott gombával, padlizsánnal stb.
2016. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A tojás pedig igen remek (jó, emberfüggő, kit mi laktat, de szerintem a legtöbbünknek igen jó a tojás e szempontból), bizonyára nem eszel belőle eleget.

Engem nagyon nehéz jóllakatni, de azért 6 tojás már megadja az alaphangulatot, zöldséggel, öntettel, zsírral, ezzel-azzal mindig sikeresen jóllakom vele. Most zöldséglevest és csokitortát ettem ebédre, az is jó tojásos, no meg zsíros is, pompásan belaktam vele, olyan kevés kalóriában, amennyiből ritkán szoktam kihozni egy ebédet. Máskor 6 töltött tojás megy... Laktató.


Persze hogy ki mikor éhezik meg egy rendes jóllakás után, az is emberfüggő, többek között. Biztos van, akinek lefekvés előtt 2 órával jó enni. Van, aki közvetlenül előtte eszik s azt mondja, neki így ideális. Nekem pedig 8-10 órával előtte is jó, bár ez csak kései fekvésnél jön össze, máskor inkább 6-7 óra.


Semmiképpen ne éhezz, az nem jó. Ha nem fér bele egy elég nagy vacsora, akkor szervezd át a napod.

Egyáltalán eleget eszel egész nap? Van, aki nem bírja a nagy deficitet (én tudok aludni éhesen is, de reggel mintha úthenger ment volna át rajtam, inkább nem fogynék le soha, mint az), vagy csak nagyon különleges étrend mellett, megszokás után... A kis deficit is deficit :) Inkább, mint nem aludni, az tönkretesz.

2016. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mar lassan kezd beallni egy napi etrend. 😊
2016. szept. 10. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!