Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Megettem egy adag szolot (200...

Megettem egy adag szolot (200 gr). Ez nagyon nagy gond a dietamban?

Figyelt kérdés

Nem leptem tul se a kaloriat se a makrot. Viszont annyira kivantam, es jol is esett az edes iz.

Nem csinaltam semmi főbünt ugye?


2016. okt. 3. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, jó ügyvéddel pár hónap felfüggesztettel megúszod.:D
2016. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dehogy! :D

Egészségedre!

2016. okt. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egészségedre!

Én most ettem töltött káposztát!

2016. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Dietaban?

Amugy mar en sem vagyok annyira vaskalapos, mint az elso honapban.

Ebedre megeszek mast is nem csak a dietas iztelen vackokat.

Csak azert kerdeztem a szolot, mert sok dietas oldalon nagy bunkent allitjak be a szolot es a banant..

2016. okt. 3. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden diéta alapja a kalória deficit! Tök mindegy, h az paleo, szénhidrátszegény stb.
2016. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem bűn sem a szőlő, sem a banán. Elég baj, hogy annak állítják be. Amúgyis egyén- és mennyiségfüggő. Hogy mit kavarna be a napi 10 gramm banánom, el nem tudom képzelni. Almát nem eszem, ha fogyni akarok, na az durva lenne, amúgyis fruktózban dús, ami nagy hátrány nekem.

Ez a te diétád, nem mások szabályait kell követned. Nagyon szór, hogy kinek hogyan működik az egész.

S mi van, ha egyszer beszőlőzöl s eszel 2 kilót s aznap nem fogysz, de hetekig nem érzed, hogy szerencsétlen lennél, mert még nem is ehettél szőlőt? Biztos van, akinek így a jó s van, akinek a napi kicsi mennyiség adja meg a lelki jóérzést. Amúgyis gyümölcs, mi lenne vele a baj általánosan? Cukor, és? Ha elhasználod, s deficitben vagy, úgyis fogysz. Nem vagyok híve annak, hogy ha megvannak a makrók, s nem eszünk egészségtelen, előnytelen ételt (ami változó, kinek mi s mennyi), akkor beleszóljunk ilyen szinten. Nálam még a makrók sem fixek. Deficit kell, annyi. Ha az megvan, fogyásom szempontjából tökmindegy, 300 gramm cukor vagy 130 gramm zsír van az ételeimben (vagy a kettő együtt és elég aktív vagyok mellé). Alapvetően más is így működik, csak ez-az bekavarhat, illetve a közérzet, jóllakottság lehet drasztikusan más, ha nem jó az étrend.

2016. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves 6os! Igazad van maximalisan!

Koszi az iranymutatast, most mar egy kicsit maskepp fogom felfogni a dietam.

Mit szoltok amugy a csalonaphoz?

Mondjuk lesz egy novemberi eskuvo ahol nyilvan nem zoldsalin fogok egesz nap ragodni.

2016. okt. 4. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Csalónap az sok. Egy héten egy csaló vacsora még nekem oké. Bár ez az én véleményem.
2016. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!