Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit egyek holnap ebédre?...

Mit egyek holnap ebédre? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Menzás vagyok, két menü között lehet választani és nem tudok dönteni. Fogyni már nem szeretnék, súlyt tartok, most az egészséges és tudatos táplálkozás a célom a súlyom megtartása érdekében. A menza sajnos eléggé megköti a kezemet, így tőletek kérnék tanácsot, hogy hogyan egyek holnap. Leves: sajtkrém leves. Második: szatmári rakott krumpli vagy szecsuáni csirkemell, pirított tészta. Mennyit egyek? Melyekből? Mit egyek még aznap? Nagyjából 1500 kcalt szoktam enni egy nap, ez így mennyi kcal lenne?

17/L

166 cm/51 kg



2016. nov. 28. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom, már elkéstem a válasszal, de a továbbiakra: én azt választanám, amiben több a fehérje, és a szénhidrátosabb köretből csak keveset ennék mellé.
2016. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!