Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Normális a zsírszázalékom,...

Normális a zsírszázalékom, mégis nagy a hasam és a derekam, ez miért van?

Figyelt kérdés
10% körül mozog a testzsírom, 57 kg vagyok és 176 cm, mégis nagyon nagy a derekam és a hasam a többi testrészemhez képest. A lábaim vékonyak, az arcom sem pufók. 2 éve kezdtem el diétázni (30%-ról indultam). Valamit rosszul csináltam? Mostanában meg is állt a fogyás, pedig számolom a kalóriákat (16 éves vagyok). Jó tanácsokat, esetleg edzéstervet ha adnátok, az remek lenne! :)

2017. jan. 10. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, te most hízni szeretnél, vagy fogyni?
2017. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fogyni xd
2017. jan. 10. 19:13
 3/10 A kérdező kommentje:
De úgy, hogy végre arányos legyen a testem. Aztán persze szeretnék izmot építeni, csak először le kéne adni a felesleget, már amennyi van.
2017. jan. 10. 19:14
 4/10 anonim ***** válasza:

10% testzsírral, fejlődésben lévő lányként hova akarsz fogyni? A súlyod sem indokolja, talán kevés is.

A derekad az izmoktól (alkati kérdés), a hasad pedig az étrendedtől (belekben lévő salakanyag, puffadás) is lehet nagyobb, mint szeretnéd. Képet tudsz linkelni esetleg?

2017. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az gáz, ha fiú vagyok? xdd
2017. jan. 11. 11:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, korábban nem írtad XD Kicsit sok itt a tinilányok által feltett kérdés, ha valaki nem írja az életkorát vagy a nemét, akkor automatikusan azt feltételezem, hogy fiatal lányról van szó :)
2017. jan. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D
2017. jan. 11. 14:15
 8/10 A kérdező kommentje:
Az nem lehet amúgy, hogy csak simán genetika, és a hasamról megy le a legkésőbb?
2017. jan. 11. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de sokan szeretnek mindent a génekre fogni, amire nem tudnak magyarázatot. Nem tudom, mennyit mozogtál eddig, de nem sok izom lehet rajtad. Szerintem kezdd el az edzést mielőbb, attól biztosan arányosabb lesz a tested, és erősebb hasizmokkal a hasad is laposabb lehet. Edzéstervet nem tudok, talán írj ki új kérdést erre, vannak itt, akik jobban értenek hozzá.
2017. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2017. jan. 11. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!