Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egész nap ezt eszem csak, s....

Egész nap ezt eszem csak, s. e. g. í. t. s. e. t. e. k l. é. gy. Sz. I, ez hány kalória? 30 cm-es pizza, normál tészta vastagsággal, van rajta sajt, dupla adag sonka, dupla adag olivabogyó, kukorica. Nem találtam sehol megfelelő adatokat erre sajnos.

Figyelt kérdés
168 cm és 66 kg vagyok.Ha csak ezt eszem egy nap,akkor ez csak súlytartásra elég,igaz?Hány kalória lehet a fenti pizza?

2017. jan. 12. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
1800-2000 kcal körül.
2017. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Egész nap csak egy pizzát eszel?

Nem unod?

Szerintem ez amúgy nem normális.

2017. jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Durvan sok szenhidrat van benne, en biztos nem ezzel probalnam meg tartani a sulyomat. Ha gyors kajazol egyel gyrost krumpli nelkul!
2017. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

2 hétben 1x belefér, de akkor se edd meg az egészet, mert tocsog az olajban és irdatlan sok só van benne. Tudom miről beszélek 15 kg- t adtam le, néha bünöztem, nekem is szenvedélyem a pizza, de egy egész az már túlzás 30 cm-es pedig nem is olyan kicsi :/

De a te döntésed.

A kérdésre válaszolva: HA tényleg semmi mást nem eszel ezen kívül, akkor oké. De nehéz lesz megállni.

2017. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Egyébként tényleg csak ezt eszem egy nap az esetek 90%-ban.
2017. jan. 13. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!