Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tartsam magam távol az...

Hogyan tartsam magam távol az evéstől? Hogyan álljam meg a zabálást? Ti mit csináltok ha rátok jön a zabálhatnék?

Figyelt kérdés

167 cm-s lány vagyok, 56 kg voltam, ebből a nyáron leadtam 10-et, decemberben viszont híztam 4-et, úgyhogy 50 lettem

Vissza akarok fogyni a régi súlyomra heti 1 kg fogyással

Ehhez elvileg napi 500-600 kalóriát kéne ennem

Múlt hét előtti héten ezt tartottam (sőt, még többet is ettem néha 100-200 kcallal), fogytam is egy kilót, most 49 vagyok

Viszont a múlt hetet teljesen elcsesztem, volt 2 nap amikor túl sokat ettem, és hiába koplaltam utána egy napig (csak egy joghurtot ettem este, ami 95 kcal), nem fogytam semmit

Tegnap végre tartottam a diétámat, sőt, extrém keveset ettem annak ellenére hogy vasárnap nem zabáltam be, viszont ma megint jött a zabaroham (ma ezt ettem: 1 bögre kakaó, egy 7 days csokival bevont csokis croissant, 1 Stühmer étcsoki, 1 Korfu-kocka, 1 Kinder Pinguin tejszelet, egy kis sajt, 1 mákos bukta, 1 szelet pizza, 1 Milka Way dobozos kakaó, 1 nagy melegszendvics, 1 Fornetti mákos-meggyes, 1 Milka-Oreo csoki, 1 szelet rántott hal és egy kis krumplipüré), viszont utána hánytattam magam, amit már egy hónapja nem csináltam, bár nem sokat tudtam "visszaadni", kb negyedét vagy max harmadát... Tudom, nem szabad, pont ezért akarom valahogy elkerülni ezeket a zabálásokat, régen olyan jól ment, és szeretném visszakapni az akaraterőmet :/

Tudnátok esetleg valami motiválót írni?

Annyira utálom magamat :(



2017. febr. 21. 19:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
pl normálisan egyél és ne 500 kalóriát mert hosszú távon ezzel a módszerrel majd csak hízni fogsz
2017. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
80%
Ha az alapanyagcseréd alá mész, (ami kb 1300 kalória), akkor a szervezeted lelassítja magát, kevesebb kalóriát fog felhasználni. Ha sokáig folytatod ezt az éhezős fogyókúrát, akkor már 1000 kalóriától is hízni fogsz, amíg a tested meg nem kapja a megfelelő visszajelzést, pl: visszahízol az eredeti súlyodra.
2017. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Egyél min.1200k-300calt rendes ételekből, sportolj, és le fog menni.
2017. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg utálod magad, akkor fordulj pszichológushoz. Hidd el, ha 30 kiló lennél, akkor is utálnál valamit magadon.
2017. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

#2-es fogytam már koplalással nem egyszer, egy gramm nem jött vissza

Egyébként köszi a válaszokat

2017. febr. 21. 19:29
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű. Rendszeres evésnek hívják.plusz ha mégis rád tör a nyavalya akkor legalább valami egészségest egyél vagy kompromisszumost. Ilyen kevés kalóriával nyilván rád tör az evés. Egyél jó dolgokat , és akkor úgyis fogsz fogyni de mégsem éhezel.
2017. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Koplalással fogytál és nem híztál vissza? Négy kiló mégis feljött rád decemberben, nem? Talán nem véletlen. Nem tudom, itt senkinek nem tűnik fel, hogy nagyon nem normális 167 cm-hez a 46 kiló..ugyan... Amíg nem lősz be magadnak egy egészséges ételeket tartalmazó étrendet, addig ilyen kajákat fogsz kívánni, a saját életedet nehezíted meg és ártasz az egészségednek is. Mégis mit vársz a testedtől? Egyik nap 95 kalória, másik nap ennek a sokszorosa. És a legnagyobb baj, hogy semmi hasznosat nem adtál a testednek, ch és cukor hegyek.
2017. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%

Napi 5x étkezz, fokozatosan egyre kevesebbet.


HAJRÁ!

2017. febr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
75%
a szervezeted okosabb nálad, buta tini 54 kg kb az ideális neked , szóval még sovány is vagy...
2017. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
45%
1500 alá semmiképp sem megyünk a te korodban extrém túlsúlynál esetleg.
2017. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!