Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kb. mennyit lehetne fogyni,...

Kb. mennyit lehetne fogyni, napi szinten ennyi kcl-el?

Figyelt kérdés

Sziasztok,174 cm vagyok,és 60 kg. Kb. mennyit lehetne fogyni 2 hét alatt,ha naponta 700-800 kcl-t eszek?

17/L



2017. febr. 23. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
függ attól hogy miből tevődik össze ez a kalória, és mennyit mozogsz mellette
2017. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert a dupláját kéne megenned, hogy EGÉSZSÉGESEN fogyj. Meg sportolni. Mellesleg hova akarsz fogyni?
2017. febr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán 1,5-2 kilót fogyhatsz, de hogy minek azt nem értem?
2017. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Adok egy tippet, válts életmódot. Ez mit is takar ?


-Válts étrendet, amit te állítasz össze minőséges alapanyagokból !

-Igyál sok folyadékot, főlleg ásványvizet !

-Rendszeresen mozogj, járj terembe és csinállj súlyzós illetve kardó edzéseket !


Az eredményes fogyáshoz és tömegeléshez eggyaránt egy élet stílust rutin szinten kell kialakítanod !


Nézd meg ezt a YouTube csatornát, csak ajánlani tudom, keresgess a régi videók közt is mert jól elvan magyarázva mint, hogyan is kell HELYESEN csinállni :)


https://www.youtube.com/channel/UCQWRpYkql9I1uFT1c6IajCg

2017. febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,mindenkinek a választ!

Kedves utolsó!

Értékelem,hogy leírtad nekem helyesen,hogy hogyan csináljam/kezdjek neki,de engem nem az érdekelt,hogy normálisan hogy csinálhatnám.Szimplán csak egy kérdést tettem fel,az étrenddel kapcsolatban.És köszönöm,de nem.Semmi kedvem sincs változtatni az étrenden ;)

2017. febr. 27. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!