Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek ez jó étrend?

Szerintetek ez jó étrend?

Figyelt kérdés

Reggeli:

Ált. 3 tojásos rántotta sajtal és zöldséggel v gyümölcsös reggelitő zabpehely v zabkása v reggeli turmix

Ebéd: Levesek v csirkemell + párolt zöldség

Vacsi:

túró mézzel + kevés tejföl v natúr joghurt v abonet kenyér és arra valami felvágott és zöldség

Nasi:

ropi v müzliszelet

Sajna most nem tudok edzeni mert pár napja műtötték a lábam :/



2017. márc. 25. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A nasit ki kéne váltani valami normálisabbra, kevés olajos magra, nyers zöldségre stb. (Müzliszeletben annyi kcal van, hogy akár Mars szeletet is ehetnél helyette kb...)


Vacsinál a méz néha jól eshet és beleférhet, de a túrót sósan is nagyon finom ám készíteni: bármilyen fűszer passzol hozzá, a legjobb, ha cserépben nevelsz oregánót, bazsalikomot, rozmaringot, snidlinget, ezek isteniek bele!

2017. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

Az elsőnek igaza van.

Reggelire az első variáció a legjobb, bár nem tudom, mi van a turmixodban (az enyémben pl. főként tojás, de nem ez a jellemző).

Ebédnél "vagy" helyett inkább "és".

2017. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kinek? Nem mindegy, hogy egy 50 kilós kislányról vagy egy 90 kilós felnőtt férfiról.
2017. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az abonet kenyeret felejtsd el tele van szénhidrálttal. Inkább egyél jó munőségű zabkenyeret ;)
2017. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"egyél jó munőségű zabkenyeret"


Ami pontosan ugyanúgy tele van szénhidráttal.

Ettől még én is szoktam jó minőségi tk rozskenyeret enni, a zab is remek étel, de pont nem, azért, mert annyival kevesebb kalória vagy CH lenne benne.

2017. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok 160 72kg
2017. márc. 27. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez igy nem lesz jó ha nem tudod a mennyisegeket;ennel pontosabb étrend kell :)

2017. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!